Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy kezelnéd, ha nem szeretne...

Hogy kezelnéd, ha nem szeretnek egy munkahelyen, és gyakorlatilag semmibe néznek?

Figyelt kérdés
És te mondjuk introvertáltabb fajta vagy, nem fogod magad benyalni a kollégák közé ha nem szimpatikusak. Minden nap így mész be. Maradnál így is, vagy inkább felmondanál?

máj. 14. 16:54
A kérdező szavazást indított:
Maradnék, el lennék magamban
Maradnék, mindenképp becsatlakoznék hozzájuk
Felmondanék
Egyéb
30 szavazat
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
Lehetne írni hogy ha nem zaklatnak, piszkálnak, hanem hagynak, úgymond kiközösítenek, akkor még menthető, de nem. Amint gyűlölsz bejárni oda, váltani kell. A munkahelyi légkör nem mindegy milyen, mert befolyásol téged, vagyis a teljesítményedet. Könnyű megutálni az életet ha csak haza meg dolgozni jársz csak.
máj. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Egy érvet mondjál, ami miatt maradni kéne! Csak egyet! Ja hogy kényelmetlen állást keresni? Hát az nem érv.
máj. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezért találtam ki ollyan munkát amit egyedül végezhetek. Jobban is fjzet.
máj. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
41%

Maradnék, mert máshol is ez lesz.

Én is introvertált vagyok és csúnya is. Hiába vagyok ügyes, a műszakvezető a régi helyemen mindig engem baszogatott, a szép lányokkal meg kedvesen beszélt. Az új helyemen szintén én vagyok az, aki nem csinál semmit, lassú stb, holott 2-3 ember munkáját végzem, és aki tényleg lassú, azt nem baszogatják, mert az nem csúnya.

máj. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%
Tanult tehetetlenség, 4-es, a saját életedet teszed tönkre. Kár-kár! Akár boldog is lehetnél, tudod, van olyan.
máj. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%

Azért az még mindig igaz, hogy a munkahelyre nem barátkozni járunk és tök mindegy kivel vagy jóba meg kivel nem, azok az emberek nem a barátaid...


Szerintem önmagában azzal semmi probléma nincs, hogy semmibe néznek. Pontosan ezért, mert nem kell hogy szeressenek, nem ezért járunk dolgozni. Mindenkinek lenne kedveltebb foglalkozása, mint nem kívánatos emberek között lenni.


Váltani akkor KELL, ha b.sztatnak, rád szállnak, akadályoznak, alád tesznek, stb.


Nem tetszem a Jutkának meg a Sanyi is olyan furán néz rám? Hát ki nem sz.rja le? 😃 Addig, míg a kapcsolatunk megmarad munkakapcsolatnál és nem tesznek keresztbe, nem szólnak be, nem állnak le b.sztatni, szimplán csak tisztában vagyok vele hogy nem tetszik nekik a pofám, én még nem tartom nyomós indoknak arra vonatkozólag, hogy én onnan meneküljek.


Persze, a munkahelyi klíma rengeteget számít, én megtapasztaltam mindkét végletet, pontosan ezért tudom, hogy nem a munka a nehéz, nem az a fárasztó, hogy be kell menni és le kell dolgozni 8-10 órát, hanem az emberek...


És tök mindegy hova mész, mindig lesznek olyan emberek, akiknek nem tetszik majd a pofád. Tehát nem fogsz tudni megfelelni mindenkinek, nem fog mindenki szeretni.


Nem különösebben szeretem a Majkát, de ő mondta egyszer egy interjúban, hogy bárhova mész, bármilyen munkahelyen is dolgozol, mindig van minimum 1 sz.r arc. Aki mindig sz.rt kever, bunkó, b.sztat másokat stb. És ez tényleg így van. Nincs olyan munkahely, hogy rendben vagy mindenkinek a szemében. Lehet, hogy a szemedben nyali, de mindig van egy g.ci. Van ahol meg több.


De mégegyszer, amíg ez nem át b.szogatásba és megáll annyiban, hogy nem vesz rólam tudomást, addig én nem gondolom hogy munkahelyet kellene váltani.

máj. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Menj!
máj. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Le kell lépni.
máj. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
84%
Nem érdekel, ha meg introvertált vagyok úgyis, akkor az még segít is, hiszen nincsenek különösebb elvárásaim a többiek felé a szocializációt illetően.
máj. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is menni kell.
máj. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!