Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nyomul a főnököm. Mit csináljak?

Nyomul a főnököm. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Két hete kezdtem el dolgozni egy albán pékségben. Eleinte semmi bajom nem volt vele, kedvesnek, jófejnek látszott, azt tűnt csak fel, hogy nagyon sokat bámul, amitől már kínosan éreztem magam, próbáltam ilyenkor nem odanézni vagy ha összenéztünk, kínosan mosolyogtam. Félek ezt pozitívan ítélte meg, mert már folyton a közelemben van, indokolatlanul sétálgat el mögöttem, megáll a közelemben, egy méteren belül. Mondogatja, hogy milyen gyönyörű és jó lány vagyok, milyen nehéz ilyet találni itt. Egyelőre nem ért hozzám, nem tudom megtenné-e. Túlgondolom és csak bókolni próbál vagy jogos az aggodalmam? Nem ismerem a kultúrájukat. Nekem ez az egész helyzet szörnyen kellemetlen, mivel a főnököm, őt viszont látszólag cseppet sem zavarja. A többi eladóval nem hinném, hogy ezt csinálná, ők már nyugdíj közeliek, én 25 vagyok.
2023. júl. 13. 01:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

"Mondogatja, hogy milyen gyönyörű és jó lány vagyok, milyen nehéz ilyet találni itt"


Itt válaszold azt,a párod is gyakran mondja. Utalj arra hogy van valakid.

2023. júl. 13. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Már nézelődök másik állás után, de egyelőre semmi. A pénz most mindenképpen kell, mert egyedül élünk anyukámmal és anyagi problémáink vannak.
2023. júl. 13. 02:04
 3/11 A kérdező kommentje:

Ezt még szerettem volna hozzátenni.


Első, köszi, mondogatni fogom!

2023. júl. 13. 02:05
 4/11 anonim ***** válasza:
15%
Gyűjts bizonyítékot aztán ha bármilyen hátrány érne abból, hogy visszaitasítod, akkor irány a HR!
2023. júl. 13. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%

Nekem az a tapasztalatom az albánokkal, hogy ha valaki szimpatikus nekik, akkor a számunkra megszokottnál/kényelmesnél tolakodóbban barátságosak. Ami nekik még belefér, az nekünk soknak tűnik. Sok kedveskedő megjegyzés, sok ajándék, stb. Az én ismerőseim szintén pékséget vezetnek, pár nap ismeretség után több szatyornyi pékárut kaptam ajándékba, valahányszor elmentem a bolt előtt, a hónap végére már közölték, hogy rokonnak tekintenek. Amikor otthonról jött igazi rokon, akkor rögtön citáltak oda bemutatni.


DE ettől függetlenül én nem éreztem magam rosszul vagy feszélyezve ettől az eltérő habitustól. Fura volt, és szokatlan, de látszott, hogy normális, ártalmatlan szándékok vannak mögötte.


Hogyha te nem ezt észleled, hanem rosszul érzed magad attól, amit csinál, aggódsz, feszengsz, hátsó szándékokat látsz, akkor hallgass az ösztöneidre. Nem véletlenül alakult ki benned ez a benyomás.

2023. júl. 13. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

4-es milyen HR?


Miről beszélsz? Hogy lenne már egy kis albán pekségben HR? Nem multikból áll a világ..


Egyébként eza jelzés, hogy van valakid egy jó ötlet. Ha tovabb nyomul utána amire van esély akkor pedig másik munkahely. Ne stresszeld mahad egész nap egy hülyeséggel.

2023. júl. 13. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

Akár ott is állhatna mellette a párja. Az ilyenek lesz4rják. Nem érdekli, hogy van valakije.

Keress másik munkahelyet.

2023. júl. 13. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem nem fogja érdekelni, hogy "van valakid", kérdező!


Már ha tényleg annyira bejössz neki.... így nem csak "barátkozni" akar.


Ha viszont tényleg semmi ártó szándék nincs mögötte, csak annyi, hogy Ő ilyen, akkor lehet, hogy meg kéne próbálni valahogy elviselni...

míg más meló nem akad.


"Mondogatja, hogy milyen gyönyörű és jó lány vagyok, milyen nehéz ilyet találni itt"


Miért, lehet, hogy igaz....Honnan tudod?


Egyébként meg a villanyszámlát akkor is ki kell fizetni, ha "nyomul" a főnök... amíg nem lépi azt a bizonyos határt.

2023. júl. 13. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
Párom is volt múltkor a helyi albán pékségben és felakarta venni a tulaj eladónak...közben meg kacsintgatott rá allìtòlag.Mindenki tudja a városban,hogy milyen az az ember...azóta nem is vásárolunk ott.
2023. júl. 13. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, hogy ez nem tetszik neked.
2023. júl. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!