Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lennél taxis? Kipróbálnád?

Lennél taxis? Kipróbálnád?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor mi szólna mellette és, ha nem akkor mi szólna ellene?

Mennyit kereshetnek?


2023. júl. 14. 17:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%

Nem, semmi pénzért nem lennék, mert a taxis egy gyűjtőfogalom, ami nagyjából annyit jelent, minden, ami illegális. Ráadásul olyan ember megy el taxisnak, aki képtelen 20 percnél hosszabb idő távlatában bárkihez is, bármilyen szinten alkalmazkodni. Öntörvényű embertípus.

Gyakorlatilag tönkremennék, ha taxiznék, mert nem bírná a gyomrom a folyamatos okoskodást, ügyeskedést, etikátlan pénzvadászatot.

2023. júl. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%
Nem! Az édesapám az 1990-es években taxis volt! És sok mindent láttam! A kiadása több volt mint a bevétele. Az autó amivel taxizott az többet vitt el mint amennyi bevétele volt. És volt jó pár utasa aki nem fizetett. Sőt többször meg is verték apámat. Volt hogy az egész bevételét elvették tőle. Úgy hogy veszélyes egy szakma. Ráadásul az 1990-es években több volt a taxis mint az utas. Aki pedig tiszteségen akart megélni belőle, mint apám is. Annak bizony több volt a kiadása mint a bevétele. Maga az autó fenntartása már akkor sem volt olcsó. - 1-es Válaszíró részére! Édesapám legálisan taxizott az 1990-es években. Tehát volt iparengedélye, és volt taxi engedélye is. De aki minden szabályt meg próbált be tartani, az el lehetetlenült. Mert több volt a kiadása mint a bevétele. Csak az ügyeskedők, és az okoskodók tudtak meg gazdagodni belőle az 1990-es években. Most a 2020-as években nem tudom mi a helyzet. Mert édesapám 1999-ben végül észhez tért és felhagyott a taxizással.
2023. júl. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%
Tűpontosan fogalmazott az egyes akkor is ha lepontoztátok. Rengeteget utaztam taxival. Megállás nélkül beszéltek meg terelték el a figyelmem mindegyik hogy valami beépített gombbal vagy pedállal ugrasztani tudja a taxiórát. Mindig ugyan azon az útvonalon taxiztam és nagyjából ugyan annyi idő is volt az út valamint a tarifák is ugyanazok voltak. Aztán volt akinél 4 ezret mutatott az óra, volt akinél 9 et a végére. Persze ha mondtam hogy miért ilyen sok, csak mentegetőzött hogy hát ez ennyi nézzem az órát. Aztán szerencsére találtam egy rendes taxist aki megadta a számát és azt mondta hogy 3 ezerért elvisz mindig óra nélkül, csak hívjam fel. Aztán csak vele jártam.
2023. júl. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
45%
Nem. Mert jobban keresek most mint 1 taxis illetve mert utálom a random embereket.
2023. júl. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
2023. júl. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
41%
Szinte minden masnak elobb mennek
2023. júl. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
35%
Kizárt, ehhez egy jó temperamentum kell, ami nekem nincs.
2023. júl. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Engem mostanában vonz a dolog, csak azért kérdezem.

Nomeg kíváncsi voltam a válaszokra, de nem gondoltam hogy a többség inkább ellene van.

2023. júl. 15. 00:44
 9/16 A kérdező kommentje:

Még az lemaradt, ha benne van az ember akkor nyilván másabb, mint még most hogy csak ábrándozok róla.

Valahogy olyan szabad érzés gondolata van, pedig biztos ez csak a látszat, egy a sok közül.

2023. júl. 15. 00:46
 10/16 anonim ***** válasza:
55%
Akkor inkább furgonos. Ott nem ver és késel meg az utas és nem hányik be a kocsiba
2023. júl. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!