Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jelentkeztem személyesen egy...

Jelentkeztem személyesen egy McDonald’s-ba, mint főállású, de még nem jeleztek vissza, szerintetek miért?

Figyelt kérdés

Le vagyok égve, kell a pénz, valahol pedig el kell kezdeni, miután normálisabb munkahelyekről sorra utasítottak el. Betelefonáltam, majd bementem személyesen egy Mekibe, kértem egy jelentkezési lapot, majd leadtam, azt mondták, hogy keresni fognak. Ennek hat napja. Azóta nem jeleztek semmit vissza. Mi lehet ennek az oka szerintetek? Azt mondták a betelefonálásom során, hogy van felvétel, a jelentkezési lap alapján meg nem hiszem, hogy sok minden leszűrhető, max. annyi, hogy szépen írok :D Nem voltam szimpatikus a menedzsernek, aki a jelentkezési lapot adta? Vagy mi lehet az oka, hogy még egy mekiből se jeleznek vissza? 🥲


Szánalmas, de kezdek már lemondani egy átmeneti Mekis melóról is, pedig kellene a pénz és jó volna valamit csinálni, de már teljesen kétségbe vagyok esve… :(



2023. júl. 16. 01:15
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Catfisheltem őket egy iskolaszövetkezet által, már holnapra tudtak volna időpontot adni interjúra, szóval tényleg csak az volt a gond, hogy diákokat preferálják, ezek után menjen hozzájuk az dolgozni, akinek két anyja.
2023. júl. 17. 11:31
 12/12 anonim ***** válasza:
24%
Ezaz, jól kib#sztál velük.
2023. júl. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!