Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mire számíthatok ezen az...

Mire számíthatok ezen az állásinterjún?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem egy nevelői állásra, és behívnak állásinterjúra. Milyen kérdésekre számítsak? Valaki volt már hasonló pozíciónál állásinterjún? Hogy ment?

2023. júl. 16. 21:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve, ha a végén megkérdeznék, hogy van-e kérdésem, mit kérdezzek hogy ne rontsam el a végén?
2023. júl. 16. 21:04
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom mit kérdezhetnek tőled.


Ha megkérdezik, hogy neked van-e kérdésed, ha nincs azzal sincs baj.


Ha van olyan hogy mikor van ebédszünet, van-e rugalmas munkaidő stb. akkor abból az jön le hogy téged is érdekel az a munka/állás.


Ha felkészülsz a cégről, vagy a helyről és azzal kapcsolatban kérdezel akkor pedig az látszik, hogy számított annyira neked az interjú hogy utána néztél a helynek ahova mész, és érdeklődsz is iránta.


Nyilván nem ennyire élesek ezek a dolgok, de nekem is szimpatikus amikor interjún kérdeznek a munkáról vagy a cégről.

2023. júl. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy általános iskoláról van szó.
2023. júl. 16. 21:24
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó!
2023. júl. 16. 21:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Én pont most kaptam állást csütörtökön. Nem ilyet, mást, de áltaános dolgokat tudok mondani.


1, nézz utána a helynek. A tevékenységeiknek, van-e valami spéci velük kapcsolatban a többi hsaonló intézményhez képest. Nem kell bemagolni mindent, de tudd, hogy pl. van-e a suliban valami spéci oktatás (két tannyelv, sport osztály, bármi ilyen), kb. mióta létezik (tehát hogy neves, régi-e, esetleg modern új hely), ilyesmik.


2, szinte tuti fognak kérdezni arról, hogy mi motivál és miért hozzájuk jelentkeztél, mi keltette fel a figyelmedet.


3, ilyesmire is készülj fel, hogy pl. mitől jó egy munkahely szerinted, mit tartasz fontosnak, milyen vezetővel és munkatársakkal tudsz jól dolgozni.

2023. júl. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!