Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért fontos a kollégáknak...

Miért fontos a kollégáknak hogy ahogy megismerkedünk azonnal Facebookon bejelöljenek?

Figyelt kérdés

Miért olyan fontos az emberek nagy részének, hogy háromszori alkalom felületes beszélgetés után, megkeresse Facebook-on és bejelöljön?


A hozzáállásom és a saját gondolatom az, hogy a munkahelyre dolgozni megyek és nem barátkozni vagy barátokat gyűjtögetni.



Félreértés ne essék szeretek nyitni, szeretem az új barátságokat, de már jó pár éves tapasztalatom az, hogy ismeretség igazolás után, semmi, de tényleg semmi nulla kommunikáció van. Nem érdekelnek, és én sem érdeklem őket, még egy fotó lájk erejéig sem, a messenger csevegésről meg ne is beszéljünk.


A másik pedig az, hogy kifejezetten nem akarom, hogy a munkatársaim semmilyen módon se lássanak bele a magánéletembe amit esetleg a facen is megosztok olykor (legyen az egy szülinap, grillezés, kirándulás akármi)


Miért fontos ez a kirakat barátkozás, hogy bejelöljenek és akkor hú de jó hogy ismerősök vagyunk, közbe meg csak a gyárban is alig-alig beszélünk


2023. júl. 19. 08:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
62%

Mi cégünknél ezt a kicsit idősebb kollégák csinálják + leginkább azok akik annak örülnek, hogy van egy szép lány ismerősük is.


Habár szerintem ez a szinte csak látásból való ismeretség és azonnal jelöljük be, idejét múlt...

Az, hogy jujj még több ismerősöm legyen.


Azok embereknél akik nél 1000 + ismerős van abból max 10-el ha tartják a kapcsolatot a legtöbbel többnyire szia-szia volt vagy van csak.


Van 2 kolléganőm akikkel több mint 1 éve együtt dolgozok de nem vagyunk ismerősök mert max reggel délután egy szia van....

2023. júl. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
50%

Erre szoktam mondani, hogy nem muszáj jelen lenni a facebookon. Vagy be kell állítani úgy, hogy ne tudjanak jelölni.


Én kimondottan örülök, ha bejelol egy munkatarsam 2 napi ismeretség után. Olyan jó érzés, hogy na, remélem befogadtak vagy befogadnak. És nincs ezzel rossz érzésem, hogy engem ok nem érdekelnek.


Ha lenne, akkor az első opció élne nálam is.


Ne legyünk már ennyire megkeseredettek. Semmi nem kötelező

2023. júl. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
4 éve dolgozom a jelenlegi munkahelyemen, egyetlen kollégám sem ismerősöm a Facebookon. Én sem jelöltem senkit, ők sem engem. (A tucat nevem miatt amúgy sem találnának) Van viber csoportunk, ha akarunk írni valamit munka után.
2023. júl. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%

A facebook pont az a hely, ahol be tudod állítani, ki mit láthat és nem láthat, plusz azt is be lehet állítani, hogy csak te jelölhetsz, téged nem jelölhet senki.


Plusz antiszociálisoknak álnéven is lehet nyomulni. 😃

2023. júl. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak. Igen be van állítva, szóval nem tudnak bejelölni, ha keresnek sem. Már nyolcadik hónapja nem kell, és továbbra sem hiányoznak.
2023. júl. 19. 09:23
 6/23 anonim ***** válasza:
18%
Na ezert nincs facebookom mar csak az hianyzik hogy a sok idiota bejeloljon
2023. júl. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
14%
Nem tudom, miért lehet ez ennyire fontos, de velem bajban lennének, - ugyanis nem foglalkozom olyan igénytelen időtöltéssel, mint az említett ősközösségi oldal felkeresése. Aztán jelölgethetne mindenki, aki megtalál! :D
2023. júl. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
26%

Érdekes, 8 éve vagyok a munkahelyen és NULLA ember jelölt be a munkatársak közül.


MIért van az, hogy nekem ilyen gondom nincs???

2023. júl. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Amúgy nem gondolom hogy ez a megkeseredettség kérdése, de az életem során láttam már helyzeteket. Volt már olyan kolleganő, aki táppénzre ment, mert nem kapott szabit. Táppénz alatt pedig, strandolgatott amivel nincs is semmi baj, csak a barátnői meg posztolgattak amiben jelölgették őt is. Majd bent a melóba pedig visszajutott a főnökhöz. Hát nem kellett sokáig ott dolgoznia.
2023. júl. 19. 09:47
 10/23 anonim ***** válasza:
Az nem volt beleszőve a kérdésed kifejtésébe, hogy te ilyenekre is hajlamos vagy...
2023. júl. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!