Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Rosszul gondolom?

Rosszul gondolom?

Figyelt kérdés

Milyen gáz hogy a főnök nem is értesít hogy nem kellesz nem tudom megérteni az ilyesmit mit kell ezen annyit agyalni fél napokat ha te vagy a főnök el tudom dönteni fél perc alatt kellesz vagy nem nem pedig hadd várjon a hülye.


Ez feltud baszni a töketlenség.


2023. júl. 20. 01:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván vannak más jelöltek is rajtad kívül...
2023. júl. 20. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy veszem észre igen.
2023. júl. 20. 06:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Régi munkahelyemen a főnököm minden nap felhívott egy jelentkezőt és mondta neki, hogy esélyes lehet. Na ezt kb minden nap játszotta 1,5 hónapon keresztül. Az emberek már telefonálgattak, hogy na mi van kellenek vagy sem. Aki ilyen “türelmetlen” volt azt instant visszautasította a főnök, hogy bocs de te nem..

2 hónap után hívta volna be őket interjúra, mert ő akkor ért volna rá (a hatalmas nagy semmittevése közepette). Kb 3 ember maradt a végére addig húzta a dolgot és egyik sem felelt meg… és a többi volt a hatalmas nagy tapló a szemében mert “minek jelentkeznek, ha nem is kell a meló”.

2023. júl. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Őrület.
2023. júl. 20. 07:48
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan van más potenciális jelölt is, vagy esetleg többen is. Nem tudom milyen munkakörről is pozícióról van szó, de az is, lehet több dolgot kell egyszerre mérlegelni, figyelembe venni, lehet több emberen múlik a végső döntés, ami nyilván bővítheti a döntéshozatal idejét. Elhiszem hogy dühitő, és rossz a várakozás, főleg ha nagy számítasz, vársz valamire.

Próbáld meg kicsit terelni a gondolataidat, tudom, hogy nehéz és hogy teljes mértékben nem is megy. Attól nem lesz jobb, hogy idegeskedés, mérgelődsz.

2023. júl. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Legtobbszor csak akkor jeleznek ha teged valasztanak. Mikor nalunk feladnak az etterembe egy allashirdetest par nap alatt 100 koruli oneletrajz.. max a fele az ami alkalmasnak tunhet. Telefonalgatas utan az is mefelezodik kb majd a maradekbol akik MEGIGERIK, hogy jonnek interjura azokbol eljon kb 5. Az elso napjara vegul eljon 1-2 ember. Az osszes tobbi eltunik szo nelkul, meg az idopontot se mondjak le amivel mindenkit szivatnak. Szerintem mar a munkaltatok is beleuntak..
2023. júl. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem
2023. júl. 20. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!