Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nők szokták a főnök nő seggét...

Nők szokták a főnök nő seggét fényesre nyalni úgymond magasabb pozíció és több fizetés reményében?

Figyelt kérdés
2023. júl. 20. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Persze
2023. júl. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Kitana. ***** válasza:
56%
Szerintem kevésbé jellemző, mint férfi főnök esetében, mert a nők általában hamarabb levágják az ilyesmit, és eleve távolságtartóbbak egymással. Nekem volt női főnököm, de nem nagyon lehetett nála puncsolni, normális volt, de jóval szigorúbb, mint a férfi főnökeim.
2023. júl. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Nők között nincs barátság, alapból utálják egymást, kivéve ha nem.
2023. júl. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Biztosan van ilyen.
2023. júl. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

Kapaszkodj meg,igen.

Volt áruházvezetőmet, valószínűleg azért küldték el a cégtől,mert állítólag, úgy vette fel a fiatal csinos pénztáros lányokat,hogy elötte khmm kipróbálta a "kézügyességüket".


Egy céges bulin az egyik fiatal pénztáros kolléganő azt mondta,hogy az

xy( áruházvezető)nagyon rossz az ágyban.

2023. júl. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De még mennyire
2023. júl. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam, viszont nálunk csak az ilyenek kapnak előléptetést, a szakmaiság nem számít, csak hogy legyél közeli viszonyban a vezetőséggel. Előny, ha velük jársz bulizni, személyes szívességet teszel stb. Nekem viszont nem tudnak annyit fizetni, hogy ebbe belemenjek, illetve nem is vagyok jó ebben. Hozzáteszem, nem a sértettség beszél belőlem, nekem még nincs annyi tapasztalatom, hogy vezető lehessek, de ahhoz már van, hogy lássam, mi megy.
2023. júl. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7, szimpátia, én így tapasztaltam.
2023. júl. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok megint, a válaszokról jutott eszembe a régi mondás, hogy nem az mutatja meg a jellemed, hogy hogy bánsz a magasabb rangú / beosztású emberekkel, hanem hogy a veled egy szinten, és méginkább, az alacsonyabb szinten lévőkkel hogy bánsz. Nekem azokkal semmi bajom, akik alapból kedves természetűek, és mind vezetővel, mind munkatárssal és beosztottal kedvesen kommunikálnak, de a hideg kiráz attól, aki felfelé nyal, lefelé tapos, azaz a vezető felé negédes, a beosztottal pedig úgy beszél, mint más a kutyájával sem. Más kérdés, hogy fontos az érvényesüléshez...
2023. júl. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez pont így van utolsó! Szuper meglátás!
2023. júl. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!