Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A kollégám nem csak engem...

A kollégám nem csak engem zaklatott. Szólok a főnöknek, mi baj lehet?

Figyelt kérdés

Szögezzük le, diákok vagyunk egy cégnél.


A közös kolléga engem is próbált fűzni (én 24 leszek, azért annyira nem gáz a korom miatt) és egy 17 éves lányt is. A férfi 32 éves.



A holnapi napon szeretném ezt a boltvezetőnek jelezni. Mi hogy jöhetünk ki belőle? A férfi itt betanulós, vezető lesz egy másik boltban.


Ez eddig nem probléma, de fizikailag is próbálkozott nálunk és konkrétan a legtöbb kollégát (minket) és egy másik állandóst is szivat, amiért otthon nem kap puncit.


Mit tudnék tenni? Sajnos a holnapi napon is benn lesz, viszont én is reggeles leszek és a boltvezető is.



2023. júl. 20. 22:18
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
92%

A vezető hálás lesz, mert nem követi el a hibát, hogy belőle csináljon vezetőt, és ugyanezt folytassa.


Egyébként mi bajotok lehetne?

2023. júl. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:

1. Kirúg, mert ő állandós én nem. De megbízható diák vagyok, mindenki szerint..


Még napszurast kapva is bementem dolgozni, igaz később. :/

2023. júl. 20. 22:54
 3/47 anonim ***** válasza:
100%
A kirúgás nem tűnik akkora gondnak, mintha az embert szexuálisan zaklatják.
2023. júl. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:

3. Igazából már nem ír, de folyton utánam lohol és mellettem dolgozik. A másik lánnyal nem tudom mit csinált, de fizikálisan is megérintett minket. Hát, derék.


Ma a kezem fogta meg...


Igazából a gyomrom felfordul tőle, ez jobban zavar.


De nekem jelenleg nincs más lehetőségem, mivel nem lett meg a szakmám és dolgoznom kell hogy tudjam fizetni a korrepetálást. Szóval nem opció a kirúgás..


Viszont úgy volt, hogy ő betanul és elmegy innen..

2023. júl. 20. 23:23
 5/47 Tudi333 ***** válasza:
83%
Jelezd mindenképpen, de annak ilyenkor miért nem szóltok, aki csinálja? Aki szerinted zaklat annak miért nem jelzed? Mert így még azt is hiheti, hogy kölcsönös aszimpátia pl. Vagy jelezted neki, bármilyen formában?
2023. júl. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz ügy. Jelezd, de készülj fel, hogy majd még neked kell menni.
2023. júl. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
5. Kosaraztam, mert párom van. Ezen mi nem lenne neki érthető? Azóta hozzá sem szólok, csak ha muszáj..
2023. júl. 21. 00:27
 8/47 anonim ***** válasza:
55%

"Ezen mi nem lenne neki érthető?"

. Mindenki másból ért: ő a hatalmi fölényét használja ki, és akkor fejezné be a dolgot, ha valami legalább veszélyeztetné a hatalmát.

De amíg egyesek többre tartják a bolti munkájukat, mint a lelki egészségüket és a testi autonómiájukat, addig ki is fogja használni.


Megjegyzem, a kirúgásod törvénysértő lenne.


Azért valahol borzasztó belegondolni, hogy tudod milyen, mégis ráengednéd ezt az embert egy másik boltra, csak téged hagyjon békén...

2023. júl. 21. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
8. Nyilván nem engedem rá egy másik boltra, de itt az lesz a döntő hogy a boltvezető mit lép. Hiába, diákként nincs semmi hatalmam.
2023. júl. 21. 08:52
 10/47 Micimacko67 ***** válasza:
30%
Kérdező, milyen bizonyítékot tudsz az állításod bizonyítására bemutatni? Mert mondani sok mindent lehet, ami nem biztos, hogy igaz is! Sok példa volt már az alaptalan vádaskodásokra is!
2023. júl. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!