Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zaklatott vagyok mostanában?!

Figyelt kérdés
23 éves vagyok és 1 éve vagyok együtt a barátommal. Ő kertészkedik és nem keres valami sokat. Most elvileg elkezd egy targoncás iskolát és azzal remélem többet fog keresni. Én jobb családi háttérrel rendelkezem mint ő, és tanulok is röntgen aszisztensnek. Nagyon szeretem és ezért mert szegény nem tudom kidobni, de ha ez a jelenlegi helyzet folytatódik kifogok borulni.Sok veszekedésünk van a pénz miatt.Nem lakunk együtt ,de sokat vagyunk együtt nálunk,én náluk nem szeretek lenni mert a szülei is elég rossz helyzetben vannak.Szerintetek tartsak még ki ? Hiszen szeretem.De így nem tudnék vele sokáig együtt maradni ? Segítsek neki a targoncás suliba ? Utána jobb lesz valyon ?Lenne fix fizetése az mindenképp jobb lenne. Csak hát olyan nagy küzdés nem tudom kibírom-e vele még sok ideig....

2012. febr. 18. 21:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Elveszi az összes életkedvem....annyira lehúz ez a szitu vele...
2012. febr. 18. 21:42
 2/11 A kérdező kommentje:
úgy érzem azért ennél többre vagyok hivatott :)
2012. febr. 18. 21:44
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom.. ha ennyire behatárol a pénz, nem hiszem hogy szereted :S
2012. febr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17%
Találsz magadnak jobbat is.
2012. febr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mindenkit behatárol a pénz.Ez egy ilyen világ.
2012. febr. 18. 21:46
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem a pénz miattt ne szakítsatok. próbálj lazább lenni. Legjobb lenne, ha ezt higgadtan meg tudnátok beszélni.
2012. febr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Nazira ***** válasza:
100%
Most komolyan az anyagiak miatt kidobnád? Szereted te azt a szerencsétlent??? Igen segítened kéne a targonca suliban és nem nagyképűsködni, h te többet keresel neked olyan pasi kell aki anyagiakban hozzád való... Jó tom fontos, nem az de ennyire nem, keres gondolom nem 30 000 et... Segítsd és ne azt nézd HA szereted, h te többet keresel.. Ha téged aztán kirúgnak nem lesz párkapcsolatod mert ciki, h nincs pénzed? Gondolkozz kicsit légyszíves és ezt nem bántásnak szántam.
2012. febr. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A te életed.. neked kell eldöntened, nem más embereknek. :)

Én sosem hagynám el a pénz miatt azt az embert, akit szeretek..

2012. febr. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát most télen ugye nem nagyon volt munkája és itt volt nálunk elég sokat,a rezsibe meg nem szállt be ,mert nem volt pénze.Azért már apukámat is zavarta ez pl.Naponta kap pénzt ha dolgozik,nincs állandó lakhelye.Én támogatom csak nem tudom megéri-e.Lesz-e változás?! Én sem vagyok tökéletes,az a baj még szív is.Jó megértem hogy sok probléma és ez csak egy kikapcsolódási módszer de értitek.Néha azt látom igyekszik...de néha meg totál az ellenkezőjét.
2012. febr. 18. 21:50
 10/11 anonim ***** válasza:
A "valyon" után nem néznék le senkit a helyedben.
2012. febr. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!