Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Patológián, vagy radiológián...

Patológián, vagy radiológián helyezkednétek el?

Figyelt kérdés

A szövettani asszisztens elég monotonnak tűnik, megfestés, szeletek készítése stb., de ebben a munkakörben talán a proszektúrára is bemehetnék néha nézelődni.


Radiográfiai asszisztensként viszont sajnos élőkkel is kell foglalkozni. Bár röntgenben traumás sérültekkel is foglalkozhatnék, ami a kedvencem. Nem tudom külföldön melyik a keresettebb szakma.



2023. júl. 24. 20:25
A kérdező szavazást indított:
Patológián (szövettani asszisztens)
Radiológián (radiográfiai asszisztens)
15 szavazat
 1/5 Metionin ***** válasza:
66%
Patkón, mert engem az mindig érdekelt. (Molbioszt végeztem, szerettem a szövettant).
2023. júl. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Patkológián.
2023. júl. 25. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Radiográfiai asszisztensként veszélyességi pótlékot adnak mindenhol és csak 6 óra a munkaidő, nem 8, de fennáll a nyirokrák veszélye. Dolgoztam ott, de éppen ezért váltottam.
2023. júl. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk patológián is adnak veszélyességit, bár szerintem nem különösebben veszélyes, az adminisztrátor is kap, ő a közelébe se megy se anyaghoz, se halotthoz, a szagok sem mindennaposak.

A radiológia ebből a szempontból veszélyesebb, meg ott emberekkel dolgozol és ha az élő az "sajnos", akkor az kellemetlen. Antiszocként leletező orvosnak jó lenni.

2023. júl. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"talán a proszektúrára is bemehetnék néha nézelődni"


Hát ez engem nem vonzana, inkább taszítana.

Én inkább radiológiára mennék, a műszaki berendezések közelebb állnak hozzám.

2023. júl. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!