Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meddig lehet bírni egy olyan...

Meddig lehet bírni egy olyan főnökkel akinek soha semmi nem elég, nem jó, mindig többet akar?

Figyelt kérdés
2023. júl. 27. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Ha jó idegeid vannak, nyugdíjig.

Tehát ha úgy tudod hallgatni, hogy közben az jár a fejedben, hogy ezek csak szavak, tehát nem tudnak hatással lenni rád. Viszont a fizetésedet minden hónapban megkapod, és ez viszont hatással van rád. :-)

2023. júl. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Na, én ezért nem feküdtem le soha sem a főnökömmel.
2023. júl. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Amíg adja a szemérmetlenül magas fizetéseket addig bármit mondhat nekem a főnök.
2023. júl. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy barátom pont ilyen helyzetben van. 5 éve dolgozik a cégnél, az elején beleadott apait anyait, mindent tudott, igényesen, jól dolgozott. De aztán kezdte látni hogy azok akik hiába adnak bele 100%ot még mindig színvonal alatt teljesítenek-de mivel benyaltak a főnöknek- feljebb lépnek, elkezdett lankadni a lelkesedése. Persze rögtön megjegyezték neki pedig még fele annyi erőből, fele annyi motivációval is jobban teljesített a többieknél. Ezt saját szememmel láthattam mikor én is ott dolgoztam. A barátom viszont őszinte lélek es elmondta a főnöknek hogy addig nem is fog beleadni 100%ot amíg nem értékelik úgy ahogy kell.

Azóta is a hülyék folyamatosan lépnek előre, és a barátom azóta is minden évben ugyanazt az értékelést kapja meg. Hezitál hogy keressen más munkahelyet, mert a munkát szereti csak a kollégákat meg az igazságtalan bánásmódot nem.

Hogy a kérdésedre válaszoljak, ember függő. Van aki 1-2 év után megunja, és van aki kihúzza nyugdíjig is akár.

2023. júl. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős...

Hát engem elküldtek, ha nem rudtak már többet kisajtolni belőlem. Úgyhogy nem tudom, más hogy húzza ki így nyugdíjig?

2023. júl. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
Az én főnököm is bolond, dolgoztat éjjel, hétvégén, ünnepen...jah egyéni vállalkozó vagyok 🤣
2023. júl. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Eléggé emberfüggő, - ki, hogyan képes túllépni a napi szintű terroron és partner-e a főnöke - abban, hogy csak dumál, de a háttérben elégedett.

A fejlődésre való igény támasztása még nem is lenne akkora probléma önmagában, - inkább a "Hogyan?"-nal szokott lenni a probléma.

2023. júl. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!