Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon tetszik de nem tudom...

Nagyon tetszik de nem tudom mit csináljak?`

Figyelt kérdés

Egy jó ideje tetszik egy lany az utánam lévő muszakbol,de nem merem leszolitani,mert semmilyen jelét nem küldi annak, hogy tetszem e neki.

Általában a kolléganőjével van így ciki lenne beégni.

Instán már jelöltem de nem fogadta el hogy kövessem.

Már régóta tetszik de egyszerűen nem merem megszólítani.

Lehet én is bejövök neki?



2023. aug. 2. 01:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem leszólításként kell elkezdeni vele beszélni, hanem általános témáról a munkával, munkahellyel, közlekedéssel, akár időjárással kapcsolatban, és meglátod, hogy fogadja.
2023. aug. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

Én sűrűn javaslom ezt az insta bekövetés dolgot. Mert, ha visszakövet akkor külsőre tuti bejössz neki. Mégha nem is beszéltetek személyesen soha. Ha mutat érdeklődést irántad akkor tuti kinyomozta volna már a neved és tudná, hogy ki követte be instán.

De mivel még azt sem engedi, hogy követhesd így elég cink a dolog.

2023. aug. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
Munkahelyi kapcsolatteremtést nem ajánlom. Házinyúlra nem lövünk, mert ha (csúnya) vége lesz a kapcsolatnak, akkor kellemetlenné válik, még a munkahely is rámehet...
2023. aug. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én is hasonló szituban vagyok, javaslom neked is ,hogy instan és Facebookon is tiltsd le teljesen, így nem lesz meg a kényszer ,hogy nézegesd,nyomozz utána.

Mielott bejon, menj oda beszélgetni egy kollegaddal, akivel jóba vagy, de úgy hogy háttal állj a bejaratnak, és akkor nem látod, nem fogod nézegetni:)

2023. aug. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy dolgozz csukott szemmel vagy csak simán elegyedj beszélgetésbe vele. Valami közös téma csak akad, ha egy helyen dolgoztok. Mondjuk megkérdezed nem tudja e hol tároljátok a ....valamit. Mit tud arról, hogy ... Aztán utána megjegyezheted, hogy jé, milyen jó a pólója/nyaklánca/akármije. És amúgy hova szokott járni bulizni. De jó, te is pont azt a helyet szereted! Hát akkor ha már így véletlenül megtudtad, elmehetnétek majd egyszer együtt is oda.
2023. aug. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!