Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van egy férfi a munkahelyemen...

Van egy férfi a munkahelyemen aki kegyetlenül tetszik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
nem akarok tőle semmit mivel van családja de etől függetlenül még bejön nekem és szeretem nézni őt amit ő észre is vett és zavarja őt kényelmetlenül érzi magát miattam ti mit szolnátok ha ti lenétek a helyében? Nem vagyok csunya szerintem átlagos vagyok megszeretném neki mondani hogy nem akarok tőle semmit csak simán kegyetlen jól néz ki és ez miatt szeretem nézni most ha ti nektek ezt mondanák ti hogy reagálnátok le örülnétek neki vagy inkább cikinek éreznétek hogy egy nő ilyet mond? Mert mégis együtt dolgozunk és nem szeretném ha miattam rosszul érezné magát ez miatt már nem is nézem őt.

2015. máj. 8. 22:18
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tetszik majd neki,hogy egy nő szerint jóképű :) de mivel van családja,csakis ezért érezheti magát kényelmetlenül.Ha mondod neki,hogy nem akarsz tőle semmit akkor biztos azért oldasz a helyzeten.
2015. máj. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Nem ciki valakinek ilyet mondani hogy kegyetlen jól nézel ki de nyugi nem akarok semmit tőled ha neked ezt mondanák te elhinéd? vagy azt hinéd hogy mégis akarok tőled valamit?
2015. máj. 8. 22:23
 3/39 anonim válasza:
0%
Van csalàdja.Làtom neked nem volt csak csonka.Àllj egy tükör elé és köpd szembe magad te mo..oklàda.
2015. máj. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Tudom hogy van családja nyugi utolsó komentelő ez miatt nem is kezdeményezek sőt kerülöm is őt viszont mivel együtt dolgozunk muszáj lesz vele beszélnem hogy oldjam a fesültséget segitséget vártam nem letámadást kedves ember lehetsz.
2015. máj. 8. 22:26
 5/39 anonim ***** válasza:
3asra ne hallgass. Tetszeni fog neki a dolog,ilyen dolog férfiakra is jól hat. De ha normális családszerető ember akkor megköszöni és ennyi.
2015. máj. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Félek hogy csak rontok a helyzeten nem tudom mit csináljak :(
2015. máj. 8. 22:28
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy rontanál a helyzeten, most mind a ketten zavarban vagytok, nem tudjátok, hogyan viselkedjetek egymással, ennél rosszabb nem nagyon lehet. Ha humorral, kedvesen elmondod neki, hogy "figyelj, állat jó pasi vagy, jó rád nézni, de nyugi, tisztában vagyok a helyzettel, és semmit sem akarok tőled, csak a vizuális cukorkám vagy", akkor vigyorogtok egyet, és kész, oldódik a feszültség. Még poénkodhattok is néha ezen később.
2015. máj. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
Azzal teszel a legjobbat,ha nem csinálsz semmit. Az a kisebbik baj,hogy ő zavarba jön attól,ha nézed.
2015. máj. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Utolsó komentelő mirre gondolsz milyen nagyobb bajra?
2015. máj. 8. 22:37
 10/39 anonim ***** válasza:
Arra,hogy ettől majd úgymond "vérszemet" kap,és utána elkezd neked udvarolni. Vagy simán félreérti a helyzetet,és úgy jön le neki,hogy akarsz tőle valamit,csak most még ilyen szemérmesen adod elő.
2015. máj. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!