Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Valaki verekedett már munkahel...

Valaki verekedett már munkahelyén kollegájával, főnökével mert az annyira felidegesítette?

Figyelt kérdés
A siofoki eset kapcsán jutott eszembe ez a kérdés, ahol egy vendéglátóban az egyik dolgozó rendesen helyben hagyta a főnökét.

2023. aug. 4. 07:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Valaki biztosan, de én nem.
2023. aug. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
Persze minden nap kapja a főnők az állast, hogy kussba legyen
2023. aug. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak majdnem, azután inkább visszafogtam magamat. Kínai étterem volt, elkezdett üvölteni, mert nem akartam csak úgy hirtelen 2-3 órával tovább bent maradni. Végül maradtam, de utána elkezdtem más helyet keresni.
2023. aug. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
58%
Mikor biztonsági őr voltam egy gyárban, azt két csaj a bejáratban összeverekedett egy pasi miatt, földre vitték egymást ott ütötték, ahol érték. Én csak néztem, élveztem a rögtönzött performancot. Majd a kollegina, aki egy két ajtós szekrény volt, ő szedte szét őket. Mondtam is neki, hogy ezzel a magánakciójával elrontotta a délutánon. 😃
2023. aug. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Kollégával két majdnem esetem volt két külön munkahelyen, de végül mindkétszer leállítottak minket. Egyik alkalommal az volt a kiváltó ok, hogy tahó stílusban beszélt, a másik esetben meg csicskítani próbált. A mostani helyemen is van valaki, aki eléggé a bögyömben van, próbálom visszafogni magamat, de ugyanakkor kirúgatni is valahogy.
2023. aug. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%
5-ös vagyok. Tehát a 3-as még az én kommentem, csak amikor az 5- öst elkezdtem, még az volt az előző.
2023. aug. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
33%
4: És ha egyikük véletlenül agyonveri a másikat, azon is jót szórakoztál volna? Sose értettem ezt a felfogást.😠
2023. aug. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Mindenki ezen parázik aki soha nem verekedett. Azért elég nehéz egy embert halálra verni. Nem mondom, hpgy nem fordúlt már ipyen elő de az általában egy szerencsétlen esés fejbeverés miatt szokott lenni ami kb tízezerből egy eset. Ahhoz, hogy valaki belehaljon a verésbe tényleg nagyon meg kell verni!
2023. aug. 4. 08:45
 9/18 anonim válasza:
100%

Én nem, de láttam ilyet. Egy ki nem fizetett dolgozó kezdett üvöltözni a főnökével, majd a szó szoros értelmében a nyakánál fogva felkapta a földről (a csávó két fejjel magasabb volt mint a főnök ) és úgy a fém öltözőszekrényhez kente a csávót hogy annak behorpadt az ajtaja...

A főnök olyan fehér volt mint a meszelt fal. Senki se sajnálta, senki se ment segíteni.


Kár hogy semmi baja se lett, ha ott helyben megöli a csávó, akkor se lépek közbe csak nézem. Megérdemelte volna.

2023. aug. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Egyébként ahogy írtátok rengeteg olyan eset van, hogy úgy érzik az emberek, hogy egy hajszál választja el a tettlegességtől de az esetek nagy többségében azért mindíg vissźanyelik a dühüket valahogy. Én nem verekszem mert jópár éve bunyózom már, szval megtanúltam, hogy ne álljak bele így egy provokációba de olyan volt, hogy egy irodát kb lebontottam. Az ember fal fehéren kuporodott össze félelmében! Feljelentés nem lett mert kb semmi nem ment tisztán a cégnél jó nagyar szokás szerint.
2023. aug. 4. 08:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!