Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Most örüljek kam dicsereteknek...

Most örüljek kam dicsereteknek egy munkahelyen? Valahol rosszul esik.

Figyelt kérdés

Teljesen fals dícsereteket kapok.

Pl tobb intézménynek kiadtak egy feladatot de a mi elintézményüknek adták ki először és a határidők is miénk a leghamarabbi.

Így nagynehezen korrigálva agyonmódosítva kapkodva elvégezve nagynehezen befogadták hogy kész leadtuk és nem dobták már vissza harmadjára is.


Erre megdicsèr a vezetoség hogy jo munkát végeztem mert a többi intézmény még sehol nem tart mi vagyunk az elsök akik leadták es mivel (végre)befogadták rendben is van és jó. (Dehát nekunk is kellett leghamarabb leadni ez volt az "ukáz" is..)


És egy rakat ilyen van.

Masik pelda:

Elvégzek egy piti munkát amit a nyakamba sóztak munkámon kivul(amiket köteles vagyok elvállalni) pl adjak le megrendelést kèrjek be árajánlatot átláthatosági nyilatkozatot stb. Ez kb egy adminisztrátori szint csak.

Megrendelés leadva esetleges szerzodesek kikuldve alairva intezve áru érkezik ahova kell, erre jönnek ezek a dicséretek hogy milyen ügyes vagyok.

(Még jó, hogy egy adminisztrátori nyikhaj ügyet el tudok intézni bakker..)


Komolyan kezdem nem tudni sèrtegetnek e valójában vagy ezt mire véljem.



2023. aug. 4. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Örülnél neki inkább, hogy egy full haszontalan munkakör betöltésének ellenére meg vagy becsulve.
2023. aug. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy megdicsérnek,azt jelenti meg vannak elégedve veled!!!
2023. aug. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után beraknálak egy olyan munkahelyre ahol mindenki idegbeteg, a főnök csak baszogatni tud és senki nem ismeri az illemet.
2023. aug. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Balu, ha téged rendesen megfizetnének, akkor avval is bajod lenne, mert hogy szerinted nem érdemelsz annyit?🤔🙂
2023. aug. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Imposztor szindróma?
2023. aug. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tothp ***** válasza:

Én az ősszel azt hittem, mindjárt lovasszobrot állítanak nekem a portán. Pedig csak annyi történt, hogy rendesen elvégeztem, amit rám bíztak.

Utóbb kiderült, ezzel a "hőstettel" (ami szerintem sem az) messze felülmúltam azokat a kutyaütőket, akik előttem csinálták ugyanezt.

Néha egy főnöknek elég, ha magadra hagyhat azzal a tudattal, hogy a munka el lesz végezve.

dec. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!