Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mire számíthatok a hétfői...

Mire számíthatok a hétfői munkakezdéskor?

Figyelt kérdés
Pénteken pakoltunk ki a cégünk egyik telephelyén egy teherautót tele bútorokkal és az egyik szőnyeg nem volt rendesen feltekerve, hanem csak be volt hajítva össze-vissza. Nem én tettem így be, viszont én vettem ki. Ezt látta az ottani főnök és kapásból lehülyézett. Én berágtam és nem pakoltam tovább. Aztán kérdezte, hogy miért nem dolgozom tovább? Mondtam neki, hogy én hülye vagyok és nem akarom a többieket veszélybe sodorni. Erre felhívta a nagyfőnököt...
2023. aug. 6. 15:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért volt gond hogy kivetted? Miért lennél hülye? Jól tetted hogy befejezted
2023. aug. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

Eleg gyerekesen reagalsz dolgokra.

Azt is meg lehetett volna neki mondani, h nem te tetted be igy, es sziveskedjek normalis hangnemben szolni hozzad, ahogy te is teszed, vagy sehogy.

Ez a melo nem eri meg az aggodalma akkor sem, ha nem kell mar visszamenned oda.

2023. aug. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mondtad meg, hogy nem te tetted be?
2023. aug. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha lehülyézne a főnököm, akkor még aznap megkapná a felmondásomat.
2023. aug. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Miért nem kérdeztél vissza, hogy “tessék?” vagy valami? Azért ezt egy kicsit firtathattad vna, hogy miért is hülyézett le. Aztán ha nem tetszik amit mond elküldöd a pics*ába és mondod, hogy reggel hozod a felmondásod vagy még akkor megírod. Nem kell ezektől a beképzelt magyar semmis kis főnököktől félni, ha állon vágod ugyan úgy összeesik mint bárki.
2023. aug. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
5: Aztán meg kapja a feljelentést. Nem értem, itt egyesek miért tanácsolnak ilyen hülyeségeket.
2023. aug. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem tanácsolok hülyeséget. Csak egy példa, hogy ugyanolyan kis semmi ember mint te vagy bármelyikünk. Attól, hogy valaki egy adott pár négyzetméteren “valaki” attól még, ha összetalálkozol vele az utcán ugyan olyan ember mint te. Ugyan annyi joga, cselekvőképessége van és semmivel sem több. Csak ezt a sok kisemberből lett majom kisfőnök elfelejti. Amint szembetalálkozol egy a kérdésben hasonló kisfőnökkel az utcán hidd el, hogy még rád sem fog merni nézni, ha tudja hogy saras a szemedben. Ott mind bokáig f*saa magát, hogy ugyan majd most mi fog történni.
2023. aug. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7: Aki bárhol, bármikor megüti vagy megveri a főnökét, az azonnal repül a munkahelyéről, és jó eséllyel fel is jelenti a főnöke. Ez tény. De ennek ellenére elég gyakran látom itt, hogy egy problémás főnökről szóló kérdésnél valaki ezt tanácsolja megoldásnak. Könnyű fotelhuszárkodni, meg a másik farkával verni a csalánt.
2023. aug. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8

Nyugodj már le. Nem fogok itt a magad fajta kis rendőr bácsihoz rohangáló nyuszikkal vitázni. Az a te véleményed ez pedig az enyém. Ha nem tetszik akkor így jártál nem kell fotelhuszárkodni. :P

2023. aug. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9: Gondolom, neked volt már balhéd főnököddel, megverted, és utána nyúl volt feljelentést tenni. De ez egyáltalán nem garantálja, hogy más esetben is így lesz. Ennyi erővel: Én tegnap áthajtottam a piroson, és senki nem jött megbüntetni. Tehát bárki bármikor nyugodtan hajtson át a piroson, semmi nem fog történni!🤦
2023. aug. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!