Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mire számíthatok a hétfői...

Mire számíthatok a hétfői munkakezdéskor?

Figyelt kérdés
Pénteken pakoltunk ki a cégünk egyik telephelyén egy teherautót tele bútorokkal és az egyik szőnyeg nem volt rendesen feltekerve, hanem csak be volt hajítva össze-vissza. Nem én tettem így be, viszont én vettem ki. Ezt látta az ottani főnök és kapásból lehülyézett. Én berágtam és nem pakoltam tovább. Aztán kérdezte, hogy miért nem dolgozom tovább? Mondtam neki, hogy én hülye vagyok és nem akarom a többieket veszélybe sodorni. Erre felhívta a nagyfőnököt...
2023. aug. 6. 15:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A főnök is hülye volt, de te is reagálhattál volna érettebb / felnőttebb módon, mint egy közepesnél hisztisebb óvodás kislány. Nem rögtön bedurcizni magyarázat nélkül, hanem elmagyarázni, hogy nem te tetted úgy be a szőnyeget - nem fogja tudni a főnök a kristálygömbjéből megnézni, hogy nem te tetted úgy be. Helyette inkább a munkádat nem végezted el, és behisztiztél. Nem egy jó kilátás. Lehet, hogy ezért kirúgnak. Jobb, ha elmagyarázod, mi történt, és legközelebb higgadtabban és értelmesebben reagálsz.
2023. aug. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!