Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Éreztétek már úgy, hogy...

Éreztétek már úgy, hogy rengeteg dologból kimaradtok a munkahelyen nem cigizőként?

Figyelt kérdés

2023. aug. 7. 12:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2023. aug. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Mindig ott mennek a lenyeges temak 😀
2023. aug. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Ja a tüdőkárosodásból kimaradtam.
2023. aug. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
A Jóbarátokban is volt egy ilyen epizód. Rachel. Amúgy éreztem igen, akik kijártak a főnökkel bagózni, mindig ők voltak a kis kedvencek. Mondjuk én elég magamnak való vagyok, ha dohányoznék sem haverkodnék közben valószínűleg.
2023. aug. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Nem dohányzom, de én rendszeresen kijártam a dohányosokhoz, amikor olyan helyen dolgoztam. Nem mondom, hogy hú de sokkal több infóra tettem szert, leginkább a panaszkodást, pletykákat, otthoni nyűgöket stb. hallgattam. Ahol viszonylag kevesen dolgoztok, és nagy az egymásrautaltság ott szerintem érdemes ilyennel próbálkozni. Sokkal jobb lett a kapcsolatom velük, több közös témánk lett, munka is gyorsabban telt ezáltal.
2023. aug. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem engedtek ki szünetre, mert nem dohányzok, miért akarnék kimenni?

Úgyhogy az ebédszüneten kívüli más szünetből én kimaradtam, mert amíg a dohányos kint volt, nekem kellett tartani a frontot.

2023. aug. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
14%
8 oras meloknal ahol nagyreszt egyedul csinalsz vmit ott szinte mind1 is, de mi pl 14 orakat melozunk csapatba. Mindenki haver mindenkivel, aki nem passzol kihullik
2023. aug. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
Miért hullik ki, 7-es, hogy érted? Aki nem úgy csinál mint ti, azt kifúrjátok?
2023. aug. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%

Én volt, hogy lejártam velük, több munkahelyen is.


Amúgy annyi pletyka folyik ott, hogy néha már jobb kimaradni belőle.

Engem többségében az motivált, hogy lemenjek velük, hogy levegőn legyek egy kicsit és ne a számítógép előtt görnyedjek.

2023. aug. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon szemét kollégáim voltak egy kispostán, ahol a többség bagózott. Nekem nem volt bagószünet, mert nem bagóztam, de amikor lassabban ettem, rögtön szóvá tették. Aztán amikor én mondtam, hogy én viszont nem járok ki öt percenként tíz percre bagózni, én voltam a szemtelen.


Amúgy érezhető volt a pletyka, rosszindulat. Nem mondom, abba a társaságba nem illettem.

2023. aug. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!