Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondolhatnak, ha elhánytam...

Mit gondolhatnak, ha elhánytam magam reggel a munkahelyemen a másnaposságtól?

Figyelt kérdés
Kérdezősködni kezdtek, hogy terhes vagyok-e. Csak mosolyogtam, mert hirtelen nem jutott jobb az eszembe. Nem akartam bevallani az igazat. Lehet ebből bajom?
2023. aug. 7. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Semmit. Ne foglalkozz vele. Én kb havonta egyszer behányok ugyanígy melóhelyen. Otthon meg hetente széthugyozom a lakást mert alva járó vagyok ha megiuszok 6-8 liter sört :D
2023. aug. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Nekem anno poenra vették mert előző nap szülinapom volt , félhullára ittam magam . Reggel elindultam a melóba 8ra , a buszt végallomason beokádtam . Kezdtem tisztulni 10 kor meg félúton voltam, ittam vizet üditőt ezt is kiadtam útközben egy parkban . Metron aluljaróban leültem a padra pihizni, egy órat aludtam . Arra keltem fáj a belem , olyat fingottam visszhangzott meghallotta mindenki , rám jött a nevetés, ettől rázkódva hányni kellett be a sinek közé . Kiértem a telephelyre 11 után ,egy kukába hanytam . Szóltam hogy ki vagyok mert stb , elfogadták nevettek, szóltak jelezzem a csopveznek is . Ő az irodában ült bekopogtam mondani kezdtem , épp capuccinót főzött le ,megcsapott az aromája ekkor kihánytam az ajtón . Kivettem aznapot szabira , nem kináltak sose piával sem hivtak iszogatni, nem is volt a társaságom.
2023. aug. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Mondd azt, hogy ha jót akarnak ne egyenek aluljárós gyrost.
2023. aug. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha csak nem bűzlenél a piától, akkor én betegnek gondolnálak. Mondjuk az, hogy másnaposra iszod magad munkanap előtt, nekem egyértelműen azt mutatja, hogy valami legalja helyen dolgozhatsz, ahol ennek nincs tétje, vagy primitív vagy és nem becsülöd meg az állásod azáltal, hogy nem vedelsz.
2023. aug. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

Nekem úgy rémlik, hogy munkahelyen a munka felvételére alkalmas állapotban kell megjelenni.

(Ettől függetlenül egyszer megesett velem is, hogy fél napig a homlokomat támasztottam az asztalon. A szomszéd és az ő pálinkája esete forgott fenn. Azóta nem iszom pálinkát és más töményet sem.)

2023. aug. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%

Nálunk a fél műszak már piásan megy melózni.

Van olyan kollégám akinek munka előtt a kocsmából indul az út. XD


Ne stresszelj rá.


Igaz én fizikai munkás vagyok.

2023. aug. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

7

A jó szakemberek meg akár nyelvtudás híján is, de már régen nem idehaza dolgoznak...

Nekünk jó a spicces is, kit érdekel a derékszög!

2023. aug. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%

Dolgoznak azok, csak horribilis áron. :D

Én segédmunkás vagyok, de én is 450e ft nettót keresek. Főnök már nem csinál semmi melót, csak navigál és ellenőriz.

2023. aug. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
25%

AKkor nézd meg egy hidegburkoló milyen áron dolgozik :D Egy balatoni nyaraló luxusfürdőjét 10 M Ft-ért csináltuk meg. Mellette fizették a szállásunkat.


Elhiszem, hogy te a CBA pénztárosaként nem tudod elhinni, hogy van élet 200 nettó fizu fölött is, de hidd el van! :D


Az a baj, hogy annyira mélyen vagy, hogy minden ami luxus azt hiszed csak a mesében van.

2023. aug. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!