Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyit keresel és mivel...

Mennyit keresel és mivel foglalkozol? Elégedett vagy?

Figyelt kérdés
2023. aug. 13. 13:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

Nettó 480 ezret keresek / hó, 24 éves vagyok, .net backend fejlesztő gyakornok.

Elégedettnek nem vagyok elégedett, mert látva, hogy a medior miket művel a kóddal joggal kérhetném én is azt a bért, de hát egyetem mellett nem akar a legtöbb cég rendesen alkalmazni, mert szeretnek az adókedvezményekkel játszani a kis huncutok.

Viszont beletőrödtem, hogy ennyi a fizetésem jelenleg.

Lakásom, házam nincsen, föld tulajdonnal nem rendelkezem.

Szülői támogatással nem rendelkezem.

2023. aug. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

410 ezer nettó, rendszerüzemeltető.

Ebben az országban kevés a fizetés, tehát ha lenne +200 nettó, akkor elégedett lennék.

Életemmel nem vagyok megélegedve, sehol nem tartok már az életben

2023. aug. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Diplomás könyvtáros vagyok, nettó 260 ezret keresek.

Párom kereskedelemben dolgozik, nettó 270 ezret keres.


Lehetnék elégedetlen, mint a magyarok 90%-a, de inkább azt mondom, hogy azért vagyok elégedett, mert amire szükségem van, azt meg tudom venni, és mivel hitelmentes saját lakásunk van, autónk és gyerekünk nincs, nem élünk káros szenvedéllyel, így évi 1-2 külföldi nyaralást simán meg tudunk engedni magunknak. Nem a legolcsóbb kaját vesszük meg, viszont odafigyelünk, hogy minek mennyi az ára. Nálunk gyümölcs alap, úgyhogy azt mindig veszünk.

2023. aug. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Nettó 320-at kapnék, de a gyerekek miatt 420-lesz belőle, nagyon nyugis home office-os ügyfélszolgálatos melóm van. Én nem panaszkodom, ennél többet valszeg csak valami stresszelős melóval tudnék keresni, a nyugalmam meg nekem többet ér.
2023. aug. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Nettó 670 ezret keresek szenior elemzőként. Nem vagyok elégedett, 29 évesen mások előrébb tartanak..
2023. aug. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Negyvenes éveiben járó tanárként a 260 ezres nettó fizetéssel nem vagyok elégedett.
2023. aug. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Postán, fopenztaros, 360 ezer. De tervben van a váltás.
2023. aug. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%

Kicsivel milla fölött keresek devopsosként.

Lakáskiadásból még 500 bejön.

Elégedett vagyok, mert ez háromszor annyi mint amit költök.

2023. aug. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
360-at, és nem vagyok elégedett. Lakótárssal osztozom a bérleményen, olcsón kijövök. Kajára sem költök sokat. Viszont literálisan mindenkit előléptettek már, azt is, aki 3 hónapja kezdett, de engem még nem, emiatt nagyon frusztrált vagyok. Anyagiak miatt nem mondok fel, valamiből élni is kell, de amint lesz másik ajánlat, húzok a francba, és mindenképp megkérdezem felmondás előtt, vagy közben a fúnököm, hogy engem miért nem. Én miért nem kaphattam meg azt, ami egy kezdőnek is jár. Hátha tud újat mondani, amit majd felhasználhatok a következő munkahelyen.
2023. aug. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
345 ezer nettó, HR/képzés -fejlesztés területen, 4 év tapasztalatom van. Nem vagyok elégedett, hosszú távon ez kevés pénz,nem lehet rá úgy igazán alapozni, felhúzni egy életet. Albiban élek, hitelem nincs. A saját otthonról már letettem, hogy valaha lesz. Jövőre tervezek váltani, megvárom azért ,hogy mennyit emelnek (nincsenek nagy illúzióim), külföldi állásokat is nézek, lehet megpróbálom.
2023. aug. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!