Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a teendő ha nyertem egy...

Mi a teendő ha nyertem egy külföldi utat (minden ktg-vel szállás utazás kaja minden) DE a munkahely nem ad szabit? Az életben többet esélyem sincs Új-Zélandra eljutni, nem fogom kihagyni-mit tehetek?

Figyelt kérdés
2023. aug. 18. 07:21
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Mondd azt hogy "ezentul home office-bol fogsz dolgozni az office meg uj zélandon van"
2023. aug. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

emberek..


döntsük el mi a cél a tanácsokkal.


az agyatlan erőltett primitív álszellemeskedés vagy a valós segítségnyújtás!

2023. aug. 18. 09:26
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Azért lásd be hogy nem nagyon van mit csinálni ilyen helyzetbe ha nem együttműködő főleg évek óta és még a rendőrök meg a polgármester se tud csinálni semmit
2023. aug. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
ja ezt nem ide akartam nem lehet valahogy törölni bocsi
2023. aug. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
94%

Ember?! Egy egyértelmüen kitalalált, unalombol megfogalmazodott kerdesre milyen valaszt varsz?

Meg ha valos problema lenne, de kb mar mindenki ismeri a kamukerdeseid.

Az hogy valodi segitseget kapj, te azt mar eljatszottad.

Max az 1-2 új felhasználo, fog irni, de azok is csak addig amig ra nem jonnek, hogy egy okoskodo GYK-n elo luzer vagy, es olyanna valnak mint mi.

2023. aug. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

#24 "Azért lásd be hogy nem nagyon van mit csinálni ilyen helyzetbe ha nem együttműködő"


Miért, ez a rész ide is stimmelt! :D

2023. aug. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Nekem már az gyanús, hogy nyertél egy utazást Új-Zélandra. Ez általában ilyen telefonos csalás kezdete szokott lenni.
2023. aug. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
alapítványi iskolás őrült
2023. aug. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Csakúgy nyertél egy utat Új-Zélandra, mi? Csak aztán nehogy az legyen, hogy megérkezel oda, és egy fekete öltönyös napszemüveges fickó mosolyogva betessékel egy autóba, azt mondván, hogy az a taxi, ami a hotelbe visz, aztán örökre eltűnsz.
2023. aug. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 Kólauborkával ***** válasza:
Most ki keljen emelnem a legszéleskörübben és legálisan alkalmazott technológiát eme problémára? Én nem fogom leírni mégegyszer, meg is érdemled ha nem mész el a “nyaralásra”.
2023. aug. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!