Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Rajtad is kijön hétvégén a...

Rajtad is kijön hétvégén a fáradtság?

Figyelt kérdés
Egész héten korán kelsz, sokat dolgozol, nem tudod hétközben kialudni magad, hétvégén meg mikor 8-9 órát alszol, úgy érzed, nagyon nem vagy kipihenve, fáradt vagy. Ez az egész heti hajtás eredménye? Kimerül a test, és amikor elkezdesz pihenni rendesen, akkor jön ki a fáradtság? Jártál már így?

2023. aug. 19. 16:14
1 2
 1/12 Kitana. ***** válasza:
56%
Nem szokott, ma pont szarul keltem, mert iszonyatos baromságokat álmodtam és éjjel is felébredtem, de általában kipihent vagyok hétvégén. Ma is elmúlt szerencsére, csak ébredés után voltam egy darabig zombi.
2023. aug. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Igen. Nálam is így van.
2023. aug. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Rajtam hétköznap is.
2023. aug. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Viszont hétköznap esténként igen.
2023. aug. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem, inkább hétfőn, hétvégén szinte nagyobb a megterhelés és rosszabbul is alszom
2023. aug. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam már hétfő reggel.
2023. aug. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a bajom, hogy hétvégén is ugyanúgy felébredek korán reflexből, és a visszaalvás csak ritkán sikerül.
2023. aug. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%

Igen, én Augusztus 14-től vagyok szabin, 21- től már kezdek. Az utolsó héten már mozogni alig bírtam a munkahelyen. Januártól -Augusztusig lenyomtam szabi nélkül 3 műszakban a gyárban.

Most voltam 1 hetet itthon, de nagyon jól esett. Nem nyaralok csak itthon vagyok, ha nyaralni kéne mennem büntetés lenne. Csak vagyok, eszek, alszok, ha kedvünk egy-egy bevásárlás fagyizás de ennyi az itthon létem. Engem nagyon feltöltött.


Próbálj vitaminozni. Vas, cink nekem ilyenkor segít. Picit feltölt, nem vagy annyira zombi .

2023. aug. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Azért az is durva, hogy 3 műszakban egy gyárban. Én napi 10 órázok, heti 5 nap általában, fix időben, mindig 06:00-16:45-ig. 4:45 kelés, 17:15 itthon kb.

21:00kor aludni kéne, de általában nem szokott összejönni. Fürdés, kajálás + kaja másnapra, és 18:00. Barátnővel telefon, majd rövid olvasás, alvás. Kb így néz ki egy hétköznap, de munkába szinte mindig álmosan megyek, munka végére piszkosul kimerülök, otthon nincs már erőm edzeni.

Állómunka. Mikor hétvége van, rám jön a nagy fáradtság, olyan jól esik aludni, feküdni, tanulni. Biztos, hogy ilyenkor jön ki az egész heti fáradtság.

Vitamint szedek C+cink, B komplex, szelént meg fokhagyma tinktúrát. Szedtem a D+K cseppeket is, csak elfogyott, és mivel külföldön dolgozok, azt most nem nagyon tudom beszerezni

2023. aug. 20. 15:41
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A 3 műszak után nem tudom, mennyire merjem elküldeni a kommentem, mert ahhoz képest piskóta, amit írni készülök..

Általában 5-6 napot dolgozom, majd 2 pihenés, viszont mindig 10-14 óra munkáról van szó, közben 2 kajaszünet, ha szerencsém van. A hetem végére már teljesen kimerült vagyok, az első pihenőnapon szinte majdhogynem használhatatlan is mellé.

Szedek vitamint, de valamit még kellene mellé csinálni, mert ez hosszútávon nem lesz túl előnyös. Szóval át tudom érezni :/

2023. aug. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!