Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Rendkivul rossz allapotba...

Rendkivul rossz allapotba kerultem, hogyan lephetnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem szeretnem huzni a szot, en csak annyit szeretnek kerdezni, hogy tudnatok segiteni munkat talalni? Sima erettsegim van, de nem vesznek fel a kornyeken sehova, mert "tulkepzett" vagyok, vagy "nincs szakmam". Anyagilag siralmasan allok, szo szerint orulok, ha erre a honapra lesz kajam. Az allatmenhelyre bementem, de azt mondtak, hogy nem kell munkaero, pedig csak 50 ezer forintot kertem volna. Kikhez fordulhatnek? Hogyan talalhatnek munkat? Bekesen lakom.

2023. aug. 23. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Én a munkahelyemtől több pénzt várok: 2,5 millió Ft-ot, de 10.000 Ft is sajnáltak eddig. Nehéz ilyenkor az elvárásokról beszélni. Te legalább, könnyebb helyzetben vagy, mert kevesebb a megjelölt összeg.
2023. aug. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mezőgazdasági munkák? Napszámost tuti keresnek.
2023. aug. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Gyárba, gyorsétterembe mindig kell munkaerő.
2023. aug. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, kerdezonek el kellene hagyni a lakhelyet, hogy legyen valami. Ha autoja nincs, szar a buszjarat, nem tudom.
2023. aug. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Tesomat most vették fel Spárba érettségi nélkül 350 bruttoert. Aki keres, az talál is munkát.
2023. aug. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Haverom elment gyárba dolgozni, Esztergom környékre ott több gyár van, nem csak a Suzuki, oda is lehet menni de az egy pokoli hely, ott mellette is van több cég ahova folyamatosan van felvétel, szállást biztosítanak, céges járat van. Kiindulási alapnak teljesen jó így. Haver fél év után összespórolt annyit hogy tellett albérletre egyik kollégájával vették ki közösen, költségek megoszlanak, elég csak egymáshoz alkalmazkodni nem kell több más emberhez, baromi jól is érzi ott magát és már kezdi anyagilag utolérni magát, adósságait is már elkezdte aktívan rendezni így talán a házát nem fogják elvenni tőle, mert jelenleg neki ez az egyetlen célja hogy rendezze a dolgokat, aztán ha ezen túl van akkor majd meglátja hogyan tovább.
2023. aug. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!