Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan legyek kedves az egyik...

Hogyan legyek kedves az egyik kollégámmal, akivel rossz volt a viszonyunk? Nem tudom, hogyan viselkedjek.

Figyelt kérdés

Nem is beszéltünk egymással már. Voltak rossz húzásai velem szemben. Tényleg. Én már remegve jártam be dolgozni szó szerint. Valójában féltem tőle. Hónapok óta keresek állást, mert miatta el akartam menni.


Ma meg tök kedves volt. Hozott nekem csokit.

Lehet, hogy még a főnök is szólt neki, mert legutoljára is a hátam mögött próbált volna intézni valamit és a főnök már kiakadt, hogy mért nem lehet megbeszélni.


Nehéz jelleme van, mert mindenkit utál és szid a háta mögött. Én viszont nem szeretem az ilyen dühös, haragtartó és másokat lenéző viselkedést. Sajnos olyan ember vagyok, aki retteg a konfliktustól és ha valaki agresszív azt jó messze kerülöm. Sajnos ilyenkor begubòzok, mint egy csiga és nem szólok semmit.


Szóval viszont a mai csoki akciója nagyon meglepett. Mit csináljak? Tudom legyek mosolygós, meg beszéljek. De lefagyok.



2023. aug. 2. 11:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Illedelmesen megköszönöd a csokit és teszed a dolgod,ahogy eddig. Nem vagy köteles leállni vele jópofizni. A kedvesség nem azt jelenti, hogy akkor most körbeugrálod, legyen tartásod. Mivel kutyából nem lesz szalonna, én tovább keresnék az álláslehetőségek között. Az ilyen toxik emberek ritkán változnak meg a jó irányban.
2023. aug. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell továbbra sem kedvelned, megköszönöd a csokit és emlékezel rá, hogy milyen az alap természete. Sok kígyót ismertem én már meg az évek során, már egynek se vagyok hajlandó ugrálni, csak mert méltóztatott egyszer leereszkedni hozzám.

Hidd el, megint megmar, ha közelebb kerülsz hozzá.

2023. aug. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!