Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkát lehet "csak"...

Milyen munkát lehet "csak" érettségivel szerezni?

Figyelt kérdés

Könnyű munkát találni érettségivel?

Te mit dolgozol "csak" érettségivel?

Elégedett vagy vele?



2023. aug. 23. 13:32
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Kihagytam, hogy sima érettségim van.
2023. aug. 23. 13:33
 2/16 anonim ***** válasza:
61%
Betanított sori melót.
2023. aug. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
Segédmunka,étel futár, árufeltöltő
2023. aug. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
55%

Érettségi szakma nélkül kb egyenlő a vécépapírral.. Semmire nem mész vele..

Illetve de! Kitörölheted vele.

2023. aug. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Adminisztrátor vagyok.
2023. aug. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
46%
#3 Ezeket érettségi nélkül is lehet!
2023. aug. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%

Érettségim sincs, es külföldön egy elektronikával foglalkozo multinál dolgozom.

Azonkivul volt sikeres interjum It/hardver szektorban, es a seregnél osszeszedett logisztikai es adminisztrációs tudásomra is kaptam mar visszajelzest.

2023. aug. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Szerencse kérdése is, na meg attól is függ, földrajzilag hol vagy. Nekem érettségivel sikerült egy adminisztrátori pozíciót szerezni, és pár év múlva irodavezető lettem, végzettség nélkül.
2023. aug. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%

Szerencse kérdése ez biztos. Az érettségi semmi, az csak ahhoz szükséges, hogy szakmát tudj tovább tanulni (már amihez szükséges), vagy egyetemre tudj felvételizni.

Nem ad tudást, így azt mondanám betanítható munkákra tudsz vele jelentkezni.

Akár irodai adminisztrátornak, adatrögzítőnek is, de ezeket a helyeket általában nem hirdetik meg, mert egy ilyen pozira százával jelentkeznének. (Nálunk hirdettek egyet pár éve, annyi jelentkezés érkezett, hogy az üzemvezető, aki alá kerestek embert, mondta, hogy maximum 20-at hajlandó megnézni. Vagyis 280 ment úgy a kukába, hogy rá sem nézett senki, és biztos, hogy lettek volna benne jó jelöltek.)

És itt jön be a szerencse, jókor kell lenni jó helyen. Vagy bent van az adatbázisba az önéletrajzod és ott találnak rád, vagy ismerősöd szól, hogy van nyitott pozíció.

Ha tudsz mellette nyelvet, akkor eltudsz menni call centerekbe (amik normális cc-k, nem ezek a "tukmálós" hideg hívások.

És ahogy írtam az elején, bármilyen betanított állásra pl kasszázni hiperekbe, trafikokba, árútfeltölteni, csemegepultba kiszolgálónak, ruházati üzletekbe mindenesnek stb.

2023. aug. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
24%
Én például senior szoftverfejlesztő vagyok, nettó 1 milliós fizetéssel. Szeretem, de már váltanék feljebb feladatokban is, fizetésben is.
2023. aug. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!