Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkát lehet "csak"...

Milyen munkát lehet "csak" érettségivel szerezni?

Figyelt kérdés

Könnyű munkát találni érettségivel?

Te mit dolgozol "csak" érettségivel?

Elégedett vagy vele?



2023. aug. 23. 13:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
42%

Back office-os vagyok multinál, jóo keresek, 13.fizu, bónuszok. Rajtam kívül az összes Kollégámnak van diplomája ebben a pozícióban(nálunk összetett ez a feladat, kicsit sales-ek vagyünk, customer service, máskor project managerek vagyunk, rekiket kezelünk, számokkal dolgozunk egész nap, mindent is csinálunk, cserébe meg is fizetik).

Azért vettek fel, mert a külföldi ügyfelek kezelésére kerestek embert és 5 nyelvet beszélek jól, bár csak érettségim van. Aztán beváltam és 8 éve itt vagyok.

2023. aug. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
40%

Nekem is "csak" 1 sima érettségim van egy nyelvvizsgával, meg egy olyan OKJ-val, amit egyáltalán nem használok és a jelenlegi munkakörömben okyan, mintha nem ia lenne.


Ennek ellenére irodavezető vagyok egy webáruháznál és imádom.

2023. aug. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Olyan munka is van ami képzéssel együtt.

Mondjuk egy pár hónapos képzés.

MÁV? Én most kezdek egy forgalmi szolgálattevő tanfolyamot . Érettségit kértek. Ez pedig egy szakma ami mindig kell. De persze van sok állásajánlatuk.

Vevőszolgálatosokat is mindig kicsit irigykedve néztem az auchannál. Vagy egy menő parfümériában is jó lehet.

2023. aug. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én recepciós voltam. Nem egy álommunka, de valamit kell csinálni
2023. aug. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Rengeteg adminisztratív álláshoz sem kérnek diplomát, pénzügyi ügyintéző, recepciós, irodai asszisztens, ügyfélkapcsolati munkák stb. Ide inkább talpraesettség kell, hogy könnyen-gyorsan tanulj új dolgokat, pl. céges szoftver kezelése. Van amelyikhez monotóniatűrés, introvertáltabb jellem szükséges, van amelyikhez épp ellenkezőleg, pörgős, nyitott személyiség, többféle feladat kezelése.
2023. aug. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
15-ös vagyok: ha legalább 1 nyelvet beszélsz jól, akkor több esélyed van magasabb szintű állást találni, ha meg többet, akkor még inkább. Nagy telekomos cégek folyamatosan keresnek többnyelvű koordinátorokat, sales support jellegű emberkéket, számlázással, ügyélszolgálattal kapcsolatos pozikra stb. - ezek elég jó melók, jól fizetnek, nem trükköznek szabival stb.
2023. aug. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!