Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyi zaklatókat hogyan...

Munkahelyi zaklatókat hogyan lehet leszerelni? Hogyan védhetem meg magam hatásosan?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon rossz helyen vagyok kénytelen dolgozni, sok roma között. (Nem vagyok rasszista, ne erről szóljanak a válaszok ha lehet), igazából a nőkkel a nincs is gondom, kijövök velük, de a férfiakkal már van gond...Nagyon szexisták, lekezelőek, kötekedőek. Folyton szexuális dolgokkal gúnyolódnak, cikiznek, mert jelenleg nincs párom,folyton a f@szhiánnyal jönnek, ha próbálom ignorálni őket, akkor nincs életkedvem mert nem kapok f@szt, ha határozottan megmondom, hogy hanyagoljuk a témát és hagyjanak békén, akkor vadulok f@sz nélkül, ezért nem normális, hogy egyedül vagyok stb.


(Pedig ez most jelenleg egy tudatos döntés, a legutóbbi szakításom után egyszerűen élvezem, a nyugalmat, valamint komoly családi, anyagi, karrierbéli problémáim is voltak, ezek összejászása maitt kell sajnos ezen a helyen dolgoznom, szóval sok mindent kell rendeznem magamban lelkileg és mentálisan, és regenerálódni szeretnék mielőtt belevágok egy új kapcsolatba...)


Tehát összetettebb annál a dolog, mint amivel ők cikiznek, hogy 1.senki sem akar megb@szni,2.túl sokan megb@sztak ezért nem kellek komoly kapcsolatra senkinek.


Tehát nem megoldás ha elmagyarázom nekik, hogy miért is jobb most nekem kapcsolat nélkül, mert az összetettebb érzelmeket, gondolatokat ők nem tudják értelmezni,szerintük csak a fenti 2 opció állhat fent, de azért ők ecsetelgetik, hogy hogyan b@sznának meg stb...Szóval agyrém az egész.


Ha humorral próbálom kivédeni, akkor belementem a játékba mert b@szni akarok velük, ha levegőnek nézem őket akkor depressziós vagyok az egyedülléttől, ha egyáltán nem állok szóba velük akkor irigy vagyok rájuk, mert nekik van 6 gyerekük és 10 éves kapcsolatuk 25 évesen.


Belém beszélik, hogy meg vagyok bolondulva a gyerekért, pedig nem akarok gyereket, ezért nincs, de nem értik meg, hogy mindeninek a gyerek a élete fő műve.


Tényleg azt kell mondjam, hogy intellektuálisan állatias szinten vannak, tehát minden módszer amit ismerek a feszültségek kezelésére hatástalan náluk. Kértem tanácsot a felettesemtől és a barátaimtól is, de ezek a tanácsok mind feltételeznek valamennyi intelligenciát, kommunikációs képességet a másik fél részéről is, ami viszont itt nincs meg, szóval tényleg jó lenne ha mondanátok működőképes tanácsokat, vagy akinek van tapasztalata ilyen 0 értelmi szinten lévő emberekkel, hogy nektek mi vált be?


(A munkahelyváltás pillanatnyilag nem opció, rajta vagyok, de nem könnyű munkát találni sajnos, és ne ítéljetek el amiért ilyen helyen dolgozom, emésztem magamat miatta én is eleget, de valahonnan pénzhez kell jutni).



2023. aug. 24. 23:44
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
62%
Én csak odáig olvastam, hogy kénytelen. Ezt nem tudom értelmezni. Nincs olyan munkahely, amit nem lehet otthagyni. Nincs. Csak te nem a valóságban vagy valószínűleg. Azon meg itt nem fognak segíteni.
2023. aug. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
95%
Fejhallgató a fejedre munka közben. És mielőbb tipli onnan.
2023. aug. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
11%
Tehát te, mint tanult tehetetlen, úgy gondolod, hogy intelligens vagy és tudsz kommunikálni? Nekem ez valahogy nem jön ki együtt. A gond veled van. Változtatni neked kell, a környezet nem fog.
2023. aug. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Milyen hely ez ahol ennyi cigò dolgozik?

Szerintem itt akàrmit csinálsz ha lesz barátod is az se lesz jò nekik,nem passzolsz az arculatba valamièrt,èn fèrfikènt is èltem àt hasonlót.

2023. aug. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
20%
A lelki és mentális egészséged ebben a környezetben csak romlani fog. De te akarod így.
2023. aug. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Igen, kénytelen vagyok, mert jelenleg nem találok mások állást,valamiből pedig meg kell élnem. Tudtam,hogy nagyjából erre fognak kifutni a válaszok, de valami értelmes tanács is jöhetne, hogy a konkrét zaklatástól hogyan védjem meg magam, addig amíg nem tusok munakhelyet váltani.
2023. aug. 25. 01:02
 7/30 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem max ha mindenkivel egyenkènt elbeszèlgetsz erröl,hogy ez zavar tèged meg a munkàra is kàros meg nem is törvènyes.De ehhez kell bàtorsâg is nyilván meg nèmi intelligencia hogy felfogjàk
2023. aug. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
95%

Ebben a közegben sehogy. Nem véletlenül sejtetted,milyen válaszok fognak érkezni.


Ez pont olyan mint a roma felzarkoztatas. Sikerült valaha valakinek? Nem.


Erre sincs jobb válasz hidd el.

2023. aug. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
53%

Nehèz ez a romaintegràlàs.

Minimum 80 szàzalèk problèmàs ,melòzni ,tanulni nem csak hogy nem akarnak de nem is tudnak.

A màsik oldal a munkàltatò se akarja alkalmazni öket ami èrthetö.

2023. aug. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem te is cigó vagy. A cigók az én munkahelyemen nem szólnak fehér nökhöz. Mondd meg neki, cigány vagy, keress a fajtád közül. Ha nem tudod kezelni, akkor fönök. Vagy beszarsz, befingasz elöttük.
2023. aug. 25. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!