Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha folyamatosan veszekednek...

Ha folyamatosan veszekednek veled az irodában, hogy tudsz nyugodt és asszertív maradni?

Figyelt kérdés
Persze sikeresen ok nélkül történik ez veled. Közben meg elvárás, hogy nyugodt maradj higgadt és összeszedetten kommunikálj és dolgozz.

2023. aug. 25. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
nem érdekel, múltkor is megmondtam egy veszekedős kollégámnak hogy a kutyájával beszéljen így, azóta hozzám sem szól.
2023. aug. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%
Még jobb, ha azt mondod, ezt a hangnemet tartogassa otthon a férjének/feleségének.
2023. aug. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
19%
Sehogy 😀 Tisztaba vagyok a kepessegeimmel es hogy komolyabb cegeknel is megalltam onalloan a helyem. Ha vmi okostojas beledumal, hogy mit hogy csinaljak, hogy osszam be az idom, minden szarert belemkot ugy h en vagyok elvileg a szakember ugye, neki meg csak penze van.. akkor megmondom hogy vagy bekenhagy es kap egy jo eredmenyt vagy csinalhatja maganak, kereshet mast v amit akar 😀 en talalok egy nap alatt masik melot, dontse el 🤷
2023. aug. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%
Ha folyamatos, akkor nem ok nélküli...
2023. aug. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!