Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy antiszocális embernek...

Egy antiszocális embernek milyen az ideális munkahely? Konkrét munka körre gondolok.

Figyelt kérdés
Igazából sehol nem találok olyan munkát ahol nem nagyon van kapcsolatom emberekkel. Nem teljesen mondanám azt, hogy antiszociális vagyok, csak sokszor már viszolygok az emberektől, és úgy gondolom valami olyan hely kellene ahol egyedül vagyok, és nagyon kevés emberrel kell kommunikálni.

2023. aug. 26. 04:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Inkább aszociális vagy, nem antiszociális.

Ügyfelezős vagy segítő munkát semmiképpen nem ajánlok.

Milyen végzettséged van?

2023. aug. 26. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Érettségi, tanár segéd, és (E kategóriás) ápoló . Tudom, hogy ezek közül egyik sem nekem való, de akkor még nem volt bennem ez az érzés az emberek iránt mint ma.
2023. aug. 26. 05:15
 3/17 anonim ***** válasza:
97%

Ezek révén is besokallhattál. Az sem lenne meglepő.

Esetleg egy pályaorientációs tanácsadóhoz érdemes lenne elmenni, hogy konkrétan a te készségeidre lehessen valamit javasolni. Biztos, hogy több is van benned, amivel más téren is érvényesülhetnél.

2023. aug. 26. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
#3 véletlen le pontoztalak, telón mellé nyomtam. Sajnálom!
2023. aug. 26. 05:30
 5/17 A kérdező kommentje:

Egyébként rengeteg mindent kipróbáltam már.

Voltam: felszolgáló, szállodában recepciós, gyárban is dolgoztam (az volt a legrosszabb) bolti eladó több helyen, pszichiátriai betegek otthonában ápoló, idősek otthonában, kórházban, gyermek táborban felügyelő tanár stb..

Ezeket fél max 1 évnél tovább nem bírtam, de mostanra már fársztó a keresgélés, munka hely változtatás.

2023. aug. 26. 05:34
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Szoftvertesztelő. Portás.
2023. aug. 26. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%

Hány éves vagy? Nem lehetséges, hogy művészeti ágban sikeresebb lennél?


Rajzkészséged? Énekkari kórusba csatlakozni? Melyik nemhez tartozol?


Állatokkal foglalkoznál szívesen? Növényekkel?


Szülőkhöz való viszony? Családi légkör? Édestestvér/mostohatestvér/unokatestvér?

2023. aug. 26. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%
Juhász.Ridegtartásban legeltetett állatok őrizője.
2023. aug. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%
Sírásó
2023. aug. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

#7 művészetibe jártam, el is kezdtem az Egyetemet, viszont nem volt pénzem folytatni, passzív hallgató voltam, majd ott is hagytam. Művészettörténetet akartam tanítani, vagy grafikusként dolgozni, de úgye ma már nem igazán van igény manuálisan készített munkákra, a számítógépes grafikát meg nem igazán élvezem.


Családdal való kapcsolatom viszont nagyon szoros, a rokonaim mind közvetlen emberek és velük én is az vagyok, viszont mással már nem. Idegesít a sok logikátlan hülyeség a munkahelyen, a puncsolás, a kétszínűség a túlhajszoltság, a képtelen elvárások, az a sok régi rendszerváltás előtti gondolkodás mód, nem mondom, hogy mindenki ilyen, viszont a legtöbben a munkahelyemen ilyenek és ez nagyon nehézzé teszi a ledolgozott időt.


26F

2023. aug. 26. 07:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!