Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire lehetetlen diákmunkát...

Mennyire lehetetlen diákmunkát találni így egyetem mellett?

Figyelt kérdés

Hétköznap csak kedden és pénteken ér rá, de akkor egész nap. Hétvégén nem minden héétvégén, csak havi 2-3 alkalommal.

Illetve nem fővárosról beszélünk, hanem Debrecenről.


2023. aug. 28. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Kezdj el jelentkezni és megtudod
2023. aug. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem magam miatt kérdezem.

Illetve mások tapasztalataira voltam kíváncsi a témával kapcsolatban.

2023. aug. 28. 11:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Vannak olyan iskola szövetségek, akik mindig ilyen alkalmi munkákat is hírdetnek. Pl én egyetem alatt úgy voltam, hogy a héten nem minden nap volt sulim. A diákszövetkezet kiírta a facebook oldalukra, hogy erre a munkára, erre a napra keres diákot/diákokat és lehetett rá jelentkezni. Ugyan úgy ott aláírsz egy munkaidő jelentést.

Ez Budapesten volt, de biztosan van Debrecenbe is ilyen :)

2023. aug. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Kajafutárt mindig keresnek
2023. aug. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
50%
Gyárakban tárt karokkal várnak.
2023. aug. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen szűkös a "szabadidőd", én is a futárkodást ajánlom. Jól lehet vele keresni (egész pontosan annyit, amennyit dolgozol), és abszolút kötetlen. Ezért jó egyetemistáknak. Persze megpróbálkozhatsz valami irodába jekentkezni, de azt tudnod kell hogy a legtöbb ilyen helyre 2. évtől felfelé várják az egyetemistákat, nagyobb eséllyel indulnak azok akik már a szakmai gyakorlatukat töltik vagy végzősök. Átlag heti 25 órában kell dolgozni, elég kötött beosztásban. Gyárakat felejtsd el, ott műszakozni kell, tekintet nélkül a te igényeidre
2023. aug. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A futárkodás jó ötlet. Én annak idején irodai munkát szerettem volna egyetem mellett,de sok helyen legalább 30 órát vártak volna el nappali tagozat mellett... Volt,ahol csak 20 órát papíron,de a valóságban többet kellett volna dolgozni. Csak nyárra sosem tudtam szellemi munkát találni,mert hosszabb távra kellett az ember. Úgyhogy maradt a könnyű fizikai munka (szalag mellett),ott sokkal rugalmasabbak voltak és mindenkinek örültek,aki normális volt :D
2023. aug. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!