Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért dobálják el könnyedén...

Miért dobálják el könnyedén az alkalmazottakat a munkáltatók?

Figyelt kérdés
Elvileg nagy munkaerőhiány van.
2023. szept. 3. 10:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Mert még mindig jobban megéri nekik újat keresni x összegért, mint a te béredet emelni.
2023. szept. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
45%
Jó munkaerőt nem dobálnak.
2023. szept. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
81%
Mert egy ideje özönlenek be az Ukrán,Mongol,Kazah,Türk,Indiai stb munkások hozzánk. Van itt utánpótlás.
2023. szept. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
74%
#2 dehogynem. Egy vezetőt, aki 20 éve a cégnél van, talán nem, de mindenki más pótolható.
2023. szept. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
68%
Mert az alkalmazott, úgy enblock a nép hagyja. Mióta mondom, hogy a népet kell lecserélni, nem a kormányt.
2023. szept. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
62%
#5 mert mit kéne csinálni? Ha nem adják meg a béremelést, amit kérek, vagy kirúgnak a rossz teljesítményem miatt, akkor menjek ki tüntetni? Sokra mész vele. Ha neked lenne céged, te is azt néznéd, hogy minél olcsóbbak legyenek az alkalmazottak, és ha találsz jót olcsóbban, akkor miért fizetnéd a drágábbat? Csak akkor tennél ilyet, ha kiemelkedően jó lenne, de az ritka.
2023. szept. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%
Igen, menj ki. Mindenki menjen ki, álljon fel. De azt persze nem. Mert hát úgysem lesz változás. De lesz. Csak ahhoz változtatni kellene. Ez a nép nem fog.
2023. szept. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
44%
#7 én minek menjek ki? Jó munkaerő vagyok, jó a fizum is. Ha valahol elégedetlen voltam, onnan eljöttem. Milyen változást akarsz elérni a tüntetéssel? Hogy akkor se rúgjanak ki, ha egy lusta disznó vagy, sőt még emeljék háromszorosára a fizudat is?
2023. szept. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
86%

Mert legtöbb helyre van ezer másik jelentkező.

Munkaerőhiány csak a magasan képzett állásokra van.

2023. szept. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
95%

Mert könnyen találnak új munkásokat.


Halkan jegyzem meg, hogy csak a gazdaság bizonyos részeiben van munkaerőhiány. Sok helyen meg túlkínálat van a tanulatlan piacképes tudás nélküli munkaerőből.

2023. szept. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!