Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyi idegeskedést...

Munkahelyi idegeskedést hogyan lehet leküzdeni?

Figyelt kérdés
Pénteket kezdek majd dolgozni. Emiatt már napok óta csak 4-5 órát alszom az idegtől, a gyomoridegtől pedig fájdalmaim vannak. Munkaidő alatt is valószínű Xanaxot kell adagoljak, hogy ne kapjak pánikrohamot. Tudnátok tanácsot adni ami segíthetne nyugtatón kívül? Vagy egy idő után majd megszokom? Növényi nyugtatók hatástalanok voltak, a légzésgyakorlat sem segít, SZTK pszichológus is kizárva, mert elküldött pár alkalom után.

2023. szept. 5. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Nyugodjál le, attól majd lenyugszol.
2023. szept. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem tudtam leküzdeni. Utáltam minden munkahelyemet. Szerencsére már magamnak dolgozom, itt nem izgulok.
2023. szept. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Cameroon ***** válasza:
100%
De mi a baj ? Rossz a társaság?
2023. szept. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Egy barátnőm szokta mondani, akinek nincs,az csinál magának problémát. Tényleg, min is stresszelsz? Komolyan, mi van, ha gáz lesz?? Megköszönöd a lehetőséget és elsétálsz. Addig viszont millió dolog történhet, aki miatt úgy érzed, hogy jó vagy nem is olyan rossz vagy elviselhető. Minek csinálod előre a feszültséget, ha még nincs??
2023. szept. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért alakult ki, de azon stresszelek, hogy rosszul leszek, emiatt ténylegesen rosszul leszek (szédülés, magas pulzus, hányinger). Már évek óta nem jártam emberek között, bevásárlást, és egyebeket kivéve. A home office-t sem szeretem, mert emberek közt akarnék lenni.
2023. szept. 5. 21:16
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tegyél egy próbát. Senki nem tudja rólad, hogy ez jár a fejedben. Ha nagyon gáz a helyzet, meg bármikor lelécelhetsz. Kár ezt túlgondolni. Egy nyomorult állás. Olyan , mint az összes többi emberé, akik előtted kerültek oda. Ne azon aggódj, hogy mitől lehet rossz, hanem arra koncentrálj, hogy milyen pozitív változásokat hozhat az életedbe, ha jól érzed magad.
2023. szept. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Ne aggódj, mert a legrosszabb, ami történhet az az, hogy nem fog tetszeni a munka és pár nap után otthagyod.

SZóval próbálj megnyugodni és ne szokj rá a Xanaxra, inkább MagneB6-ot szedj!

2023. szept. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Amióta iskolába járok minden reggel ha nehéz felkelni azzal motiválom magam, hogyha túlélem ezt a napot akkor ezt és azt csinálom (találkozok a barátaimmal, stb).
2023. szept. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fogd fel úgy hogy itt te vagy a lényeg és próbálsz úgy tenni hogy másoknak is jó legyen, de elsősorban ők csak mellékszereplők a te filmedben mert ott te vagy a főszereplő. Az hogy mit gondolnak, semmit se fog jelenteni hisz jelentéktelenek apró lényeg vagyunk az univerzum nagyságában :D
2023. szept. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült a kezdés? Jól érzed magad?
2023. szept. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!