Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek melyik jobb munka...

Szerintetek melyik jobb munka kórházban orvos írnok egy műszakban vagy gyárban a két műszak?

Figyelt kérdés
2023. szept. 6. 10:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
orvos írnok
2023. szept. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Ez olyan messze esik egymástól, hogy nem is értem. Megvan a végzettséged?
2023. szept. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Orvosírnok vagyok.

Nincs magas iskolai elvárás, sima érettségivel is elvégezhető. Közalkalmazotti bértábla van és fix kategória ugrás (3 évenként asszem). Pótlékokkal bőkezűek (100 ezer Ft). Abszolút kényelmes és családbarát irodai munka (7-15 vagy 8-16). Tovább tanulást támogatják, nem játszanak azzal hogy nem jelentenek be és a fizetéseddel sem mutyiznak.

Munkát tekintve nem vagyok leharcolt vagy túlterhelt, a kollégák egész jók. De nyilván ez lutri. Az orvosok bizonyos stílusát meg kell szokni, de ha nem vagy egy ne bánts virág ez is menni fog. Diszlexiás ne legyél, amilyen hülye nevekkel és latin szavakkal találkozol nem lenne előnyös 😅

Gyárral nincs tapasztalatom

2023. szept. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
orvos írnok. A gyári szalag munka kicsinál mindenkit. Belépő az alkoholizmus világába.
2023. szept. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Először a Kjt. ugrott be és az, hogy akkor már inkább a gyár és két műszak. De, ha +100ezer eltérítésed van pótlékként vagy akárhogy, akkor nem is értem, miért kérdezed meg...
2023. szept. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Orvosírnok, mégha sok doki nagyképű is...
2023. szept. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
A márciusi emelés óta mennyi a bére az írnoknak?
márc. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 nekem br 520 lett, 25 év alattiként ez kb 400-430 lesz
márc. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

520 brutto? 25 év alattiként ráadásul, te jó ég, ez jó.

Merre dolgozol írnokként? Elvileg most vissza megyek dolgozni ebbe a pozícióba. Amikor eljöttem tavaly, 396 volt a bruttóm.

márc. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 Bp
márc. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!