Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csinàljak ha életfogytigla...

Mit csinàljak ha életfogytiglan hosszunak tűnik a munkanap? Még csak 11 és már meghalok

Figyelt kérdés

Annyi időmet elveszi a munka a havi fixért hogy szinte az összes napom és életemet elveszi ugy érzem.

Du meg a kötelező haztartas tanulás van. Hetvégèken meg hulla vagyok es mivel hetkozben szoc.életem sincs igy nincs építve hétvégére sem semmi.

Belepusztulok.



#életrabló munka
2023. szept. 7. 11:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Más típusú munkakörbe nem tudsz átmenni cégen belül?
2023. szept. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
És mi most mit csináljunk veled?
2023. szept. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Más hogy csinálja hogy éveken évtizedeken át is minden reggel baktatnak ugyanoda meg vissza es minden áldott nap ugyanazt csinálják és minden napjuk ugyanaz.

Mások ebbe hogy nem őrülnek bele? Mj a trükkje?


Ez olyan mintha azt kéne csinalni hogy leraksz egy poharat felveszel egy poharat leraksz egy poharat felveszel egy poharat. Bemész a meloba hazamész bemész hazamész bemész hazamész, akettő közt meg elment az időd. És ezt éveken vagy egy életen át. Mintha beragadt volna a "lemez". Otthon meg furdesz eszel alszol kelsz.

2023. szept. 7. 12:44
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak sokan akik a monotonitást és piszkálást megunva pályát váltanak, vagy - ha tehetik - vállalkozóvá válnak.
2023. szept. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én úgy, hogy addig helyezkedtem, tanultam és képeztem magam amíg nem találtam olyan melót amit nem utálok. Nyilván nem imádom és ha nem fizetnének érte, nem csinálnám, de így is elvagyok vele, érdekesnek tartom és emiatt hamar elmegy a nap. Ha meg baszogattak vagy rossz volt a közeg, onnan leléptem és kerestem mást.

Mindegy, hogy 4, 8 vagy 12 órát húzok le épp aznap, nem vagyok mosott szar a nap végére és tudom élni az életem munkaidő után és hétvégenként.

2023. szept. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem a munkával vagy kollektívával van bajom. Az jó.

De attól még elveszi az életem időben.


Kelés bemegyek elvégzem hazamegyek haztartás alvás. Hétvégèn 2 nap az meg semmi, mikor hulla is vagyok es 2 nap kevés amugyis bármibe is belekezdeni.

Ez a körözés ugyanaz mindig.


Ezert minek szulettem meg hogy körbe körbe járjak minden nap? Vagy héten?

Minden nap vagy hét ugyanaz.

2023. szept. 7. 15:19
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy túl keveset alszol és ezért érzed így?
2023. szept. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Van egy Különválás című sorozat, én is abban érzem magam :D


Nekem is így van, egész nap végtelennek tűnő munka, majd hazamegyek, kaja, valamennyi házimunka de sokszor semennyi mert fáradt vagyok, párommal beszélgetek, de max egy-egy sorozat részt tudok vele megnézni, aztán fürdés alvás. És nem mondanám, hogy keveset alszom, sajnos megszakításokkal, de olyan 8-9 órát simán. Munkában meg rohadt lassan telik az idő, néha olyan unalmas, hogy meghalok. HO-ban jó volt, akkor tudtam legalább sorozatot nézni, barátommal beszélgetni, házimunkázni napközben, feküdni ha elfáradtam.

2023. szept. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nekem mint az idètlen időkig c film vagy hasonlók amikor valaki mindig ugyanarra a napra kel fel.

Igaz a valo világban változnak a napok szept 7 szept 8. Amugy meg semmi nem valtozik.


Neha azt érzem minek jottem haza mehetek mindjart vissza.

2023. szept. 7. 16:49
 10/13 A kérdező kommentje:

Meg hetvègèn mjnek q hétvége mindjárt hétfő. Külföldre se lenne idom kimenni addig kiprobálni más helxeket 2 nap alatt gyorsan kezdeni valahol meg el is cuccolni.

Semmit nem lehet kivitelezni 2 nap alatt. Pedig van ott ismim most mondott fel a berloje elvileg tudna melot. 2 napom lenne az egészet lecsekkolni hogy vállalom e.

2023. szept. 7. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!