Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csinàljak ha életfogytigla...

Mit csinàljak ha életfogytiglan hosszunak tűnik a munkanap? Még csak 11 és már meghalok

Figyelt kérdés

Annyi időmet elveszi a munka a havi fixért hogy szinte az összes napom és életemet elveszi ugy érzem.

Du meg a kötelező haztartas tanulás van. Hetvégèken meg hulla vagyok es mivel hetkozben szoc.életem sincs igy nincs építve hétvégére sem semmi.

Belepusztulok.



#életrabló munka
2023. szept. 7. 11:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Próbálj 4:napos munkahetet kiharcolni, en ugy vetettem fel magam. 4/5 od annyi penz, szabi nem valtozik, csak pentekenkent nem vagyoksojat jelent. Ill alberlet munkahely mellett h ne kelljen napi 2ht tomegkozlekedni. Meg ami segit h olyat csinalj ahol minden nap tanulsz vmi újat
2023. szept. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

A melom most problémák megoldása. Szinte mindig.

Pl miert ne stimmel.ez a nyilvantartás azzal, mi.okozz majd' 1 milla eltérést, vagy miert nem göngyölítődik 2015.évi pár százezres zárás összeg éveken át ahogy az összes többi év, tehát mièrt kell az ev végi zarásokhoz minden egyes évben külön hozzáadni a 2015. évit???

Vagy miert nem szallit a szallito, mi a gondja, amire hivatkozik (szabályzás)az Neki miert gond, kiutak keresése, hogy akkor szerzodunk mással de ahhoz meg lehet nem biztositottak a feltèteleink, hogyan tudnánk biztositani akkor a feltételeket, vagy azt a szallitot más alvállalkozoval szerződve hogyan kapnánk meg, vagy könnyebbség lenne ha nem kéne a 20 ezer alatti tételekkel vacakolni, ehhez belső szabályzat módosítható de nem akarják módosítani mert a kis sz.rokkal is el akarnak minket számoltatni viszont aki elszámoltat ő meg nem vacakol a 20 ezer alatti tételeivel..akkor hogyan lenne mégis kijátszható az egész, aztán targyi eszközök nyomonkövetesének megoldása mert a telephelyek köpcsönadogatják egymas kozt papir nelkul valojaban soha nem lehet tudni akkor végülis mi hol van tenylegesen vagy kidobták e es ez év végi zárásoknál hatalmas problémákat generál, elébe kéne menni es megoldani a tárgyi eszközök nyomonkövetését teljesen átláthatóra, aztán vonalkodszrendszert akarnak bevezetni ami még hatalmasabb kalamajkát fog okozni, ahhoz nagyon elore kell készülni es felkötni a gatyánkat.



Igazábol a munkám az hogy van egy (ill ezeregy)problema es oldjam meg.

Mert ha nincs megoldva éveken át van káosz a nyilvantartási penzugyi és vállalatirányitási rendszerben es a saját kimutatásaimat se tudom echte alátámásztani ha azok nem is valósághűek.



Es nem telik az ido se soha igy megoldásképpen kértem pluszmunkákat besegitek másik osztálynak is ahol sok az adminisztrácios manuális munka amit jóformán ész nélkul kell vinni be a gépbe es nagyon tarthatatlan hataridősek.

Tehát egy kis stressz a nyakamba motiválásképpen hátha akkor nem kinlodok a melohelyen hanem nyomom ész nélkul befelé.

2023. szept. 8. 16:58
 13/13 A kérdező kommentje:
Bocsi a millio elütes miatt
2023. szept. 8. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!