Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lehet ebből még valami gond...

Lehet ebből még valami gond akár munkahelyen akár máshol? Kirúghatnak ezmiatt? (több lent)

Figyelt kérdés

Nemrégen szóváltásba kerültem egy kolleganővel és igen csúnyán beszóltam neki. Erre beköpött a főnöknél hogy én beszólogatok neki vagyis zaklatom őt. A főnök nem igazán foglalkozott vele jószándékkal annyit mondott hogy vigyázzak a számra mert ha a kolleganő szól egy magasabb vezetőnek vagy a HRnek kirúgnak. Ez tudomásom szerint nem történt meg nem keresett meg mást mivel az incidens után békénhagytam. (egyébként nem értem a viselkedését mivel teljesen jóba voltunk eddig és nemhiszem hogy ne tudtuk volna megbeszélni egymás közt a nézeteltérést de úgy látom tévedtem)

Egy kicsit azért még félek mert még napok után is szólhat valakinek ha úgy tartja kedve és akkor repülök. Szerintetek foglalkoznának vele több nap esetleg hét után vagy kezdhetek megnyugodni? Tanukról nemtudok más nem hallotta a "beszélgetésünket" de valószínű neki hinnének és nem nekem.

Rendőrséghez/bírósághoz fordulhat e ezzel és ott foglalkoznának e vele? vagy attól nem kellesz tartanom hogy letartóztatnak hirtelen?

Bocsánatot kérni/tisztázni a helyzetet nem volt bátorságom odamenni mert azt is veheti beszólásnak és nem akarok rontani a helyzeten.



2023. szept. 7. 18:23
 1/5 anonim válasza:
22%
Toxikus munkahelyen, lehetetlen a szabályokat lefektetni, mert a humán területen foglalatoskodó emberek csak a saját érdeküket nézik. Látogatások alkalmával meg megy a nápolyi és puszedli kóstolás, de a nagyfőnök is tud arról, hogy a pénz tartja életben a helyet. Ilyenkor, érdemes bármiről is beszélni, mikor a pénz adja az értéket a munkához?
2023. szept. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Te magad is igen csunyanak minosited, ahogy beszoltal. Normalis munkahelyen ez nem megengedheto.
2023. szept. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

"Nemrégen szóváltásba kerültem egy kolleganővel és igen csúnyán beszóltam neki. Erre beköpött a főnöknél hogy én beszólogatok neki vagyis zaklatom őt."


Szóváltás közbeni beszólás nem zaklatás! Ez a nő valóban dilis! Igen, általában szeretnek ezzel védekezni "zaklatás" szót használva, mint piros 7-es, ami mindent visz. Bármelyik kollégát kitudják ezzel rúgatni.


"a kolleganő szól egy magasabb vezetőnek vagy a HRnek kirúgnak."

Munkaügyi bíróság, kolléganővel szemben a bíróságon polgári pert kell indítani.

Legközelebb provokál, beléd áll. Kihívod rá a rendőröket! 112! Elmondod mi a panasz és rendőri intézkedést szeretnél kérni! Szeretnél ellene feljelentést tenni!

2023. szept. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2-es

Tudom hogy nem volt helyes a részemről meg is bántam nagyon sokszor de ezzel a válaszoddal sokat nem segítettél.


3-as

"Munkaügyi bíróság, kolléganővel szemben a bíróságon polgári pert kell indítani.

Legközelebb provokál, beléd áll."


Nem fog belém állni szóba se áll velem már szerencsére, de nem szándékszom pereskedni mégha belém állna se. Nem szeretnék a szintjére lemenni.

2023. szept. 9. 20:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért az martúlzas, hogy azember egy munkahelyen vissza sem szólhat egy ügyeletes seggnyalónak, mert az istemfőnök máris kirugással dobálózik. Mit képzelnek ezek??

Aztán vinnyognak, hogy nincs munkaerő. Hát ki akar ilyen toxikus köcsögök közt dolgozni?

Komolyan, mint az óvoda!...

2023. szept. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!