Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha nem dolgoztam még kávézóban...

Ha nem dolgoztam még kávézóban, hogyan zajlik a betanítás?

Figyelt kérdés
Elvileg nem elvárás, hogy legyen tapasztalata az embernek, maximum előny. Néha szoktam kávét inni, de nekem nincs itthon kávégépem, soha nem csináltam még egy kávét sem. Viszont több okból is egy ilyen kávézós munkát néztem ki, erre jelentkeznék a legszívesebben, most ez egy átmeneti kb. 1 év lenne, de később is el tudnám képzelni részmunkaidős állásként diákként, tehát jó lenne, ha tudnék tapasztalatot szerezni.
2023. szept. 16. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, hogy mennyire puccos helyet néztél ki. Egy átlagos kávézóban kb 1 nap alatt megtanulsz mindent, egyedül a tejhab készítéséhez kell kicsit több idő (ha normálisat akarsz csinálni). Minden más csak sznobság vagy szirupok kevergetése, tehát nem indulsz hátránnyal.
2023. szept. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Megmutatják, hogyan működik a kávégép , a többire rájössz magadtól is. Én is 0 tapasztalattal kezdtem anno kávézóban, ráadásul én mindig hétvégén dolgoztam, amikor brutális forgalom volt. Ne izgulj, semmi bonyolult nincs benne (nekem az elején a lattémat kritizálta egy vendég, azok valahogy sosem sikerültek jól az elején, de gyakorolni kell és kész. Az meg ingyen van ;))
2023. szept. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hiaba is csinaltal volna otthon kávét az nem számít, mert egy ilyen helyen profi gépek vannak. A nagyon alapokat meg lehet tanulni pár nap alatt, a tejhabot több mert ahhoz gyakorlat kell. A többit később, mint pl a vendégekkel való kommunikaciòt és viselkedést is, furán hangzik de ehhez is gyakorlat kell, hidd el meg fog látszani a borravalódon. Ha jò a csapat szeretni fogod, mert maga a munka nem nehéz.

2. a vendégnek igaza volt. A hibát a munkaltatod követte el aki nem tarthatott be rendesen. Sajnos sokszor sajnálják rá az embert.

2023. szept. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tanìttatott
2023. szept. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nem puccos hely, meg nem is a legforgalmasabb helyen van, nem gondolnám, hogy hatalmas nagy forgalom van, vagyis legalább vannak sokkal forgalmasabb helyek.
2023. szept. 17. 14:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok sikert
2023. szept. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!