Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Esett már meg olyan, hogy egy...

Esett már meg olyan, hogy egy munkahelyen már az első nap üvöltöztek veletek?

Figyelt kérdés
Akár a főnök, akár a kollégák. Ha igen, mit csináltatok?

2023. szept. 17. 08:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem , de konkrétan az első nap úgy kezdte a főnök , ha veszekedésre kerül sor ne mondjak fel ám egyből menjek oda hozzá majd ő intézkedik. Én meg egyből arra gondoltam milyen szar hely ez már , hogy itt ilyen emberek dolgoznak…
2023. szept. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1: És végül mi lett?
2023. szept. 17. 10:35
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos még itt vagyok, mert jelenleg nincs más választásom. De elmondom a főnök is egy nagy hülye meg a dolgozok is , ilyen tipik megkeseredett elvált , 50 év körüli asszonyok , csak annyit kommunikálok velük amennyit muszáj. De amit tudok lépek innen. Gonoszak ezek nők itt …
2023. szept. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

#3:

"ilyen tipik megkeseredett elvált , 50 év körüli asszonyok"

Hol dolgozol te, üzemi mosodában? 😄

2023. szept. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
71%
Tesco árufeltöltőként megtörtént, két napig dolgoztam ott, aztán elköszöntem tőlük...
2023. szept. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
3as vagyok képzeld nem , hanem Zala megyébe 😂😂
2023. szept. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

Uh, volt-

Életem első diákmunkás napján, 17 évesen, egy pici "hotel" éttermében kezdtem. Túlvoltam a papírozáson, bemutattak pár régóta ott dolgozónak, és együtt vártuk a főnököt, aki késve, de elég nagy hévvel rongyolt be az étterembe. Épp köszöntem neki, amikor leüvöltött, hogy "ez ki a fa....?".

Így indult az egész. A délután és kora este azzal telt, hogy semmi nem volt jó neki, és rögtön kiabált velem mindenért. Elég pocsék volt, de próbáltam nem kimutatni, hogy mennyire rosszul esik az egész. Viszont este félrehívott és elnézést kért, illetve meg is dicsérte a munkám, és azt mondta, rossz napja volt, amit rajtam vezetett le, és röstelli magát. Végül jól zártam a nyaram, és több hónapot dolgoztam ott, a végére remekül bántak velem, de nem pont így kellett volna kezdeni.

2023. szept. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 BlackSword ***** válasza:
Na akkor állnék fel...
2023. szept. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
13%

Igen.


US.Marine Corps. A tengerészgyalogság kiképzőbázisa. Pensacola.


A kiképző Őrmi már az első nap üvöltve zavart minket a vízbe....mint puhapöcsű nyamvadt puhányokat.


Azt mondta nincs vége az első napnak, amíg ki nem rostál valakit a programból.... így is lett.

2023. szept. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%
Túl sok gi joe-t nézel 9-es..
2023. szept. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!