Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jelentkezel egy munkahelyre,...

Jelentkezel egy munkahelyre, és meglepetésedre felvesznek, miközben gőzöd sincs a munkáról. Mit tennél?

Figyelt kérdés

XY munkakörbe keresnek embert, és megpróbálod, "mi baj történhet" alapon, úgy sem sikerül. Meglepetésedre felvesznek, csakhogy nem igazán van fogalmad mit is kellene pontosan csinálni.

Mit tennél?


2023. szept. 18. 17:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném...
2023. szept. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Az OTP bankfiókokban meg a kormányablakokban pont ilyenek dolgoznak. Őket kérdezd!
2023. szept. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Youtube videók által gyorstalpalóban részesíteném kompetenciáim.
2023. szept. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
22%

"Mit tennél?"


Semmit, ugyanis ha valamiben nem vagyok kompetens, akkor nem veszem el utolsó tahó módjára a helyet mástól.

2023. szept. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Valamiért csak téged vettek fel. Nwm kamuztál túl nagyokat?
2023. szept. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Kértek ilyen-olyan-amolyan tapasztalatot, képzettséget. Nekem ezek nem voltak meg, csak jóval gyengébbek és tapasztalatból is kevés illetve csak némileg kötődik az adott munkakörhöz. Barátnőm unszolására jelentkeztem. Nem tudom mit csináljak, nem gondoltam volna hogy ez lesz.

Logisztika egyébként.

2023. szept. 18. 18:37
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem kamuztam semennyit, viszont szépen megfogalmazott volt a jelentkezésem, de kamu nem volt benne.
2023. szept. 18. 18:39
 8/17 anonim ***** válasza:
25%

Nekem volt nemrég egy hasonló történetem.

Jelentkeztem egy állásra, behívtak. Nagyjából tudtam azért, hogy mi a feladat, mit kell csinálni, de a gyakszi mindig más.

Megjelenek az interjún: az egyed valahonnan ismer(?), szimpi vagyok neki, mikor kezdenék? Pár nap múlva visszahív, hogy enyém az állás, én meg gondolkodási időt kértem, és visszahívtam pár nap múlva - de nem vette fel, így SMS-eztem, hogy - bocs, de nem én vagyok a választottja.

2023. szept. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Először is utánanéznék pontosabban, hogy mit is takar ez az állás, kb. mire számíthatok. Ha pontosan nem is tudod meg, de legalább kapsz egy képet, hogy nagyjából miről van szó. Ha úgy érezném, hogy ez biztosan nem menne és/vagy nekem nem lenne szimpatikus, akkor nem vállalnám el. De ha látnék benne potenciált és úgy gondolnám, hogy vannak ugyan hiányosságaim, de bele tudnék tanulni, akkor elvállalnám és utána meg úgyis kiderül, hogy jó lesz-e vagy sem. Próbaidő alatt mindkét fél visszakozhat. Ha nem felelsz meg, ők is elküldhetnek, de ha neked nem tetszik mégsem, te is bármikor kereshetsz mást helyette.
2023. szept. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
45%
Velem volt már ilyen... :D
2023. szept. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!