Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kiabált már valaki a munkahely...

Kiabált már valaki a munkahelyén a közvetlen kollégájával?

Figyelt kérdés
Nekem erre sajnos sor került a munkahelyemen a héten kétszer is. Csak fújta-fújta a magáét bigott módon és betelt a pohár. Holott igyekszünk kulturált emberi módon beszélni egymással. Volt már valaki ilyen helyzetben? Kinek milyen érzése volt utána?

2023. szept. 21. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Igen, de aztán bocsánatot kértem, mert nem kellett volna.
2023. szept. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Igen, sajnos.
2023. szept. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Huha igen.

Kiabálás közben rámvágta az ajtót. Kimentem a hátsó ajtón, hogy most akkor megtépem,de szerencsére lenyugodtam, mire odaértem 😆 -egymással kiabáltunk-

Egy másik alkalom után a haverom odament hozzá és megfenyegette, hogy megvárja munka után hátul 😆

De ez csak komolytalan nyári munka volt.

2023. szept. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Majdnem mindenki sztem.
2023. szept. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én végtelen türelmes ember vagyok, férfi létemre sajnos egy női kollégával.
2023. szept. 21. 17:22
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerencsére nem jellemző rám, de volt már arra példa, hogy kénytelen voltam.
2023. szept. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

Igen. Mikor a McDonald's-ban dolgoztam, volt egy srác, aki melegedni járt be. Semmit nem bíztak rá, mert nem csinálta meg, de néha muszáj volt megkérni dolgokra, de akkor is csak húzta a száját és baromi lassan dolgozott. Kiakadtam rá és kiabáltam, hogy "hagyd, megoldom egyedül" ő így méltatlankodott én meg: "egésznap lóf****t nem csinálsz és erre kapott a fizetésed, én a helyedben szégyellném magam", plusz amikor elküldték, hogy grillezzen, eltűnt a spatulája, hoznom kellett neki újat és ahelyett, hogy szépen odavittem volna, jó erősen odahajítottam.


Nem életem legméltóságteljesebb napja volt, de nem kértem bocsánatot tőle. Amilyen bunkó, lekezelő és lébecolós volt, ráfért, hogy valaki leteremtse a lábáról.

2023. szept. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos néha muszáj.

2-szer szépen szólok. Harmadszorra már van, hogy elfogy a türelmem. 😠

2023. szept. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor még emberek között folgoztam szinte havonta megesett, hogy elfogyott a türelmem. Szerencsére már jó 10 éve egyedül dolgozok.
2023. szept. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. szept. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!