Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire ciki az hogy szellent...

Mennyire ciki az hogy szellentettem a munkahelyen és megérezték?

Figyelt kérdés

Nő vagyok. Nem volt pont senki a közelemben amikor történt és halk is volt, de kb 20 mp múlva megjelent egy munkatársam. Én éreztem a szagot úgyhogy tuti ő is. Itt volt a helyem közelében még egy fél percig kb.


Mennyire ciki? Lehet most éppen ezen röhög a többiekkel... Ha ti éreznétek akkor mit szólnátok, emberi dolog vagy ciki?


2023. szept. 25. 13:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem csinálnék belőle ügyet. Aki fennakad ilyesmin, éretlen.
2023. szept. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Semmit nem gondolnèk, mindenki tudja, hogy megy ez nyugi. 37F
2023. szept. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Mindenki csinálja. Múltkor munkatársamnak pont akkor bújt elő a néma gyilkos, amikor egy autóban ültünk. Az durvább volt, úgyhogy leengedtem az ablakot. Tudta, hogy érzem, mondta hogy elnézést kér.

Válaszul csak annyit mondtam, nem számít - és beszélgettünk tovább.

Természetes dolog, nincs ebben semmi.

2023. szept. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Egyszer egy kollèganőm ment le a belső lèpcsőhàzba és nem látta,hogy èn felette vagyok és lenèzek azt hitte egyedül van és reccsentett egy elég hangosat, jót nevettem magamban de bennt erről nem szóltam senkinek(pedig nem kedvenc kolléga), itthon elmondtam a feleségemnek mert tudja ki az és jót nevettünk de ennyibe maradt.Azóta se tèma
2023. szept. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Normális ember nem rugózik egy kósza fing felett. Mindenkivel előfordul, hogy kinyom egy adagot. Szerintem ne aggódj emiatt.
2023. szept. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Fuxoló válasza:
75%
Teljesen normális, viszont ha direkt csinálja akkor bizony megkapja a bűntetését még ott helyben.
2023. szept. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Csak kocsiban ciki vagy kis szobában a szag miatt.
2023. szept. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45%
#7 ott sem ciki, ha értelmes, felnőtt emberek vagytok
2023. szept. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem ciki, viszont büdös, és ha nem lehet szellőztetni, akkor kicseszés mindenkivel.
2023. szept. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
34%
Magyarok vagyunk, megszoktuk, nincs ebben semmi egyedi.
2023. szept. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!