Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire ciki az hogy szellent...

Mennyire ciki az hogy szellentettem a munkahelyen és megérezték?

Figyelt kérdés

Nő vagyok. Nem volt pont senki a közelemben amikor történt és halk is volt, de kb 20 mp múlva megjelent egy munkatársam. Én éreztem a szagot úgyhogy tuti ő is. Itt volt a helyem közelében még egy fél percig kb.


Mennyire ciki? Lehet most éppen ezen röhög a többiekkel... Ha ti éreznétek akkor mit szólnátok, emberi dolog vagy ciki?


2023. szept. 25. 13:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
50%
Ma beszélgettünk, és nő munkatársunk fingott egyet a beszélgetés közbeni rövidke csöndben. Majd közölte, hogy "olyan igazságtalanok vagytok, én azt hittem, hogy valaki majd mond még valamit erre, és nem halljátok". Röhögtünk rajta egyet, mert ettől a kommentjétől még viccesebb volt a dolog, és ennyi. Mindenki fingik, meg büdöset szarik. Mindenkinek van teste, ami működik. Mit kell ebből ekkora ügyet csinálni?
2023. szept. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!