Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Veletek volt már olyan, hogy...

Veletek volt már olyan, hogy egy munkahelyen nem jártatok a csapatépítőkre és céges bulikra, és egy idő után ezt a szemetekre hányták?

Figyelt kérdés
Ha igen, mit reagáltatok? És utána mi lett?

2023. szept. 25. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Volt. Megmondtam, hogy egy munkaszerződést írtam alá. 8-17 ig tart a munkaidőm. Munkaidőn kívüli fizetetlen tevékenység nincs benne a munkaszerződésemben.
2023. szept. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1: És mit reagáltak? Gondolom, felettes volt, aki szólt érte.
2023. szept. 25. 19:02
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Direktbe semmit, a szájhúzáson kívül. Azóta is a cégnél vagyok, pár hét és már a 7. éve. minden évben eljátsszuk ezt évente minimum 3x.


Azóta tudom, hogy a feletteseknek ki van adva felülről az utasítás, hogy noszogassák az embereket hogy jöjjenek ilyen sz@okra.


Most már én is team leader vagyok. Nekem is kellene. Volt is emiatt beszélgetésem a felettesemmel. Megmondtam neki, hogy nem ezért vagyok itt a cégnél és nincs benne a szerződésmódosításomban sem ez. A kollégák 100%-a betöltötte a 18. életévét, a többségük gyereket is nevel. Szerintem el tudják dönteni nyaggatás nélkül is, hogy el akarnak e menni csapatépítőre, cége bulira vagy sem. Magam részéről akkor fogok rajta részt venni, ha 1 csepp alkoholt se fognak adni a kollégáknak, mert az, hogy egy felnőtt ember csacsi részegre issza magát egy céges karácsonyi partin, ahhoz én nem fogok asszisztálni. (Mert ugye a józan, és még ráadásul vezető is, hívna taxit)

2023. szept. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ebben 1 lényeges dolog van....


Ha nem mész el, köcsög vagy

Ha elmész mindenki lesz**arja, hogy ott vagy

2023. szept. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

4-es, totál így van.

Én veszélyeztetett terhes voltam ikrekkel, táppénzen. Közeledett a karácsonyi céges parti, elkezdtek e-mailben és telón cseszegetni, hogy menjek. Kedvem sem volt, a társaság sem olyan, na de nem szálltak le rólam. Gondoltam egyet, elmentem. A kutya nem vett rólam tudomást sem, akikkel egy irodában dolgoztam, és akik legjobban erőszakoskodtak, hogy menjek, azok is levegőnek néztek. Aztán hívtam egy taxit és hazajöttem.

2023. szept. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5 igen sajnos ez sok helyen így van.


Jajj gyere már....miéért nem, gyere már....


De lesz@rják ha már ott vagy, én első 3 évben elmentem évi 2 ilyen céges izé van..aztán nem mentem semmi kedvem nem volt soha.


Aztán hozzászoktak h én meg még 2 kollégám nem megyünk.


#4 voltam 🙂

2023. szept. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A covid talán leghasznosabb hozománya az volt hogy egy időre elmaradtak ezek a nyomorult céges bulik.
2023. szept. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!