Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mekkora az a maximális távolsá...

Mekkora az a maximális távolság, amiről még naponta bejárnál a munkahelyre?

Figyelt kérdés
Illetve mennyi az a maximum időtartam, amit utazással töltenél naponta a munkába ingázáskor?

2023. szept. 27. 13:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
20 perc oda, 20 perc vissza, de a lehető legjobban a home office az, amivel ki lennék békülve. 2023-ban ez már egy olyan szempont, ami teljesen reális, és ha egy munkaadó nem képes egy olyan környezetet előállítani, ami az otthoni munkavégzést engedélyezi legalább hibrid formában, nem igazán éri el az elvárásaimat.
2023. szept. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
11-es! Én os ezt szeretném, de nincs lehetőség
2023. szept. 27. 14:35
 13/14 anonim ***** válasza:

De. Van lehetőség. Mi az, ami visszatart? Saját magad. Másokat okolni mindig könnyebb. A körülményeket, a fideszt, a szomszédot, a csaladot, a pénzt Az megvan egy perc alatt, hogy mást okoljunk. Tudom, mert ugyanez volt nálam is.

Lépj ki a komfortzónádból és hallgattasd el, akár segítséggel az akadályt képző hangokat, mantrákat a fejedben.

Mert a nincs lehetőség egy nem valós állítás.

2023. szept. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem 1 óra.

Ingáztam pl. vonattal, 30 perc volt az út. Na de kimenni az állomásra, aztán vonat, megint állomásról bejutni a melóhelyre, ez elvett napi 2 órát az életemből.

Most autóval járok, 45 perc, távolság kétszer annyi, mint előtte. De lényegesen kényelmesebb.

50 km felett már necces lenne, azt nagyon meg kellene fizetni.

2023. szept. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!