Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Besavanyodott, érzelmi analfab...

Besavanyodott, érzelmi analfabéta, humortalan emberként milyen szakmát tanuljak/milyen munkát végezzek ami a fentiek tükrében hozzám passzolna?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag utálok boldog lenni, sosem volt párkapcsolatom (31 leszek idén), sosem voltak barátaim, utálok cukiskodni (nem is tudok). A gyerekeket ki nem állhatom, gratulálni másnak fizikai fájdalmat okoz és a vicceket is fapofával veszem tudomásul és nulla humorérzékem van.

Ezt a videót is full közömbösen néztem meg ( [link] ) és semmi nem tud engem felvillanyozni, viszont imádok mások nyomorúságán csámcsogni (pl. halálos baleseti hírek).


Irodai munkakörben dolgozom diplomával és már alig bírom, mert itt mindenki nyitott, jópofizó, nyálas és sznob (persze mind az összes álszent értelemben véve) amitől már hányingerem van, mert állandóan a magánéletemben is turkálnak.

Ezért szeretnék egy szakmát tanulni ami lehetőleg full antiszoc vagy legalábbis hozzám hasonló megkeseredett emberekkel tudok majd dolgozni.


Tudnátok nekem ilyen szakmákat javasolni, amihez azért nem kell diploma?



2023. márc. 26. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Balzsamozó, sírásó, wc-s néni...


Egyébként a legegyszerűbb megoldás kb. bármi, ahol van home office.

2023. márc. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%

Olyan munkákat keress, ahol egyedül dolgozhatsz.

Legyél gépkocsivezető, akkor kevés emberrel fogsz találkozni.

2023. márc. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 madi111 ***** válasza:
100%
Éjszakai portás? Szarul fizet, de egész nap egyedül lehetsz.
2023. márc. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!