Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyi megbeszelesen...

Munkahelyi megbeszelesen mindig stresszelek.Van,hogy emiatt fingok is (nem nevet ez nagyon komoly dolog)Visszatartani nem akarom,mert olvastam,hogy belcsavarodast lehet kapni ami akar halalos is lehet. De akkor mit csinaljak? Nem hangos,de van szaga.

Figyelt kérdés
Ez sorozatos problema,foleg akkor kellemetlen ha csak a fonokom es en vagyunk egy megbeszelesen.
2023. szept. 29. 11:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy meeting erejéig visszatartani nem okoz bélcsavarodást. Szünetben kimégy, a lehető legnagyobb mértékben kifingod magad, és minden ok.


Amúgy a probléma gyökere a stresszkezelés, ha azon fejlesztesz, talán kevésbé lesznek emésztési tüneteid.

2023. szept. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmi bajod nem lesz attól, ha visszatartod eg yórán át.

De valamit kezdj ezzel, mert ez beteges.

2023. szept. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy időben hasmenésem lett egyből a stresszes szitukban. Pánikbeteg is voltam. Szerencsére elmúlt idővel. Nálam mindog volt legyező mert a hideg friss levegő mindig segített.
2023. szept. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én tudom milyen rossz érzés ez, de komolyan képes vagy megbeszélés közben kiereszteni? Miért nem mész ki munka idő alatt (ne gyertek ezzel, hogy erre van a szünet) a budira és fingod ki magad amennyire csak tudod? Én is ezt szoktam. Egyszerűen muszáj, én nem vagyok képes mások előtt elereszteni magam.
2023. szept. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kiegészíteném azzal, hogy ésszerű keretek között a mosdóba járás egészségügyi szükséglet, amit senki nem korlátozhat szünet idejére.
2023. szept. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ez nem ugy mukodik,hogy majd 20 perc mulva kimegyek fingani.... ezt nem lehet szabalyozni!
2023. szept. 29. 13:08
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem ertitek. A fingas csak jon. Ulunk a szeken egy megbeszelesen es erzem,h kavarog a gyomrom, szedulok kicsit es akkor jon a fing 2x 3x. Igyekszem szoritani a seggem,meg keresztbe tenni a labam,hogy csak lassan engedjem ki,de szaga akkor is van. Azon gondolkoztam,hogy a reggelizesi szokasomon valtoztatok. Mindig kaveval inditom a napot. Aztan egy kolbasz, sonka szalami, vajs kifli es egy fottojas. Mar evek ota kb ez megy. Az hogy idozitetten jarjak mosdoba... ha felalok a szekrol rogton kicsuszik. Hogy fussak el igy a mosdoba? Ertitek.

Ez olyan lehet mint van akinek a tenyere izzad.

2023. szept. 29. 13:12
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem is rossz pont a reggelizést, meg az időzített mosdózást felhozni: nekem ilyenekben sokat segített, hogy rászoktattam magam a reggeli kulázásra. Ha elmaradt a reggeli kakker, akkor nekem is minden bajom volt.


De még egyszer: ha a stressz okozza, akkor a stresszkezelésen kell javítani.

2023. szept. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod visszatartani a fingást ott akkor már komolyabb gond van.
2023. szept. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Kitana. ***** válasza:
70%
Normális esetben a fingást simán vissza lehet tartani, de én azok után, hogy leírtad, mit reggelizel, nem tudom komolyan venni a kérdést :DDD Ki reggelizik kolbászt kávéval? Az a csoda, ha nem fosod össze magad.
2023. szept. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!