Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyi megbeszelesen...

Munkahelyi megbeszelesen mindig stresszelek.Van,hogy emiatt fingok is (nem nevet ez nagyon komoly dolog)Visszatartani nem akarom,mert olvastam,hogy belcsavarodast lehet kapni ami akar halalos is lehet. De akkor mit csinaljak? Nem hangos,de van szaga.

Figyelt kérdés
Ez sorozatos problema,foleg akkor kellemetlen ha csak a fonokom es en vagyunk egy megbeszelesen.
2023. szept. 29. 11:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet megkellene azt a reggelit spékelni némi vörösbabbal.
2023. szept. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
74%

Ha a kérdés komoly, akkor az otthon végzett reggeli kakkantás csodákra képes. Bár van haverom,aki elviszi a melóba,mert neki jó érzés úgy kakálni, hogy fizetnek érte 😅

Btw inkább a stresszkezeléssel kéne valamit csinálni: miért feszengsz a meetingeken? Mitől szorongsz? Ha megvan a probléma gyökere, akkor a fingástól sem kell parázni.

2023. szept. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
22%

Oldd meg sunyiban.

Én vegetáriánus vagyok, minden nap eszek vagy babot, vagy káposztát, és igekszem mosdóban kiengedni a dolgot, de ha egy órás meetingem van, és kell fingani, hát, én kieresztem sunyi, lapos módon. Persze, szaga van, de erre az a megoldás, hogy te jegyzed meg, először, hogy olyan fura szag van.

Vagy választhatod az őszinte módot, ahogy az egyik kolléganőm művelte le pár napja, hogy fingott egy sunyit, amit mindannyian hallottunk a teljes csendben, majd szóban nekünk esett, hogy "hé, nem fair, azt hittem, valaki mond majd valamit, azt hittem, folytatjátok a beszélgetést". Őszintén, kit érdekel? Kit zavar? Normális testi funkcióról beszélünk, ha megtörténik, akkor megtörténik. Nekem megvan a képességem sunyin kiengedni, és sajnálom azokat, akiknek nincs, és el kell menniük mosdóba, vagy elnézést kell kérni egy teljesen természetes dolog miatt.

Ha te képes vagy sunyi mód szagosat fingani, akkor engedd csak ki, senki nem fogja rád bizonyítani ezt a "szörnyű" tettet.

2023. szept. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!