Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy mondjam el a munkatársamn...

Hogy mondjam el a munkatársamnak hogy ne jöjjön már olyan közel hogy ne tűnjek bunkónak?

Figyelt kérdés
Amikor mond nekem valamit vagy én neki pl munkával kapcsolatban vagy bármit akkor úgy bele mászik az arcomba hogy már eléggé kellemetlenül érzem magam. Hátrébb lépek ugyanúgy oda hajol. Szerintetek azért csinálja mert nem hall? Vagy neki ez nem kellemetlen? Hogy mondjam neki hogy ne csinálja mert ha simán mondom akkor szerintem bunkónak fog hinni. Nem sokat beszélünk amúgy. Csak amennyit szükséges. Én 25 éves nő vagyok ő 31 éves férfi és mivel idősebb ezért valahogy nem merek neki szólni tudom elég besz*ri vagyok.
2023. szept. 30. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen emberek. Volt akinek mondtam, mondtuk többen is, hogy 2-3 méterről is halljuk amit mond, nem kell 15 centire jönnie. De jött. Férfiben és nőben is ismertem ilyet.
2023. szept. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Mitől félsz? én 16 éves vok és meg mondtam a 60 éves férfi tanáromnak h mekkora egy bunkó h nem engedi kijavítani a jegyet amit félre értèsből elb*sztam
2023. szept. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ő így szokta meg.

Ha szóból nem ért, akkor tartsd oda a kezed, hogy ne tudjon közelebb menni. Mondd meg neki, hogy így rosszul érzed magad.

2023. szept. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Egy jó nagy tüsszentés vagy büfögés talán elveszi a kedvét, ha legközelebb oda hajol.
2023. szept. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nonverbális kommunikációval.Terpeszkedj el úgy, hogy ne férjen oda melléd, mikor túl közel megy, akkor látványosan hajolj el.Mikor megint közelebb megy, megint látványosan húzódj arrébb, akkor már jegyezd is meg, hogy nem szereted, ha ilyen kicsi helyre beszorítanak, kicsit húzódjatok távolabb.
2023. okt. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!