Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Étteremben pl. pincérként,...

Étteremben pl. pincérként, vagy boltban pl. árufeltöltőként dolgoznátok szívesebben?

Figyelt kérdés
2023. okt. 2. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Etteremben konyhän, vagy raktärban komissiozni... :D
2023. okt. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyik sem!
2023. okt. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát le a kalappal a vendéglátósok előtt.

Pár ismerősöm akad a szakmában összesen, de ők állandóan robotolnak, főleg mikor ilyen esküvői szezon is van.

Én nem tudom, hogy lehet 12-14 órát talpon lenni. Nekem ilyen munkából heti 1 is elég volna, és nagyon sok a pályaelhagyó, aki lelkiismeretesen dolgozna, de ezeket a 12-14 órás műszakokat már nem vállalják be.


Árufeltöltő meg megint nézőpont kérdése. Egy nagy multinál, ahol gyakorlatilag folyamat van munka ott nem vállalnám be.

De pl.: van a közelben egy közepes méretű ABC, ott látom, hogy olykor vannak üresjáratok és nem robotolják végig a 8 órát.


A vendéglátás tetszik, de nem dolgoznék annyit, még a jobb fizu miatt sem.

Árufeltöltő szerintem ez időszakos munka (nem lehet 20 éven át csinálni arra értem), vagy ugródeszkának jó, esetleg diákmunka.

2023. okt. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem ez ciki:

Étterem-pincér kilőve, mert rossz az egyensúlyérzékem, az árufeltöltő érdekelne, tudnám is végezni (részben ilyen a munkám), de mivel sok a "szarka", így nem szívesen végezném.

2023. okt. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!